Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves és teljesen cumifüggő...

Két éves és teljesen cumifüggő! Van más is hasonló helyzetben gyerekével?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, így volt. 3 éves korára letette, mert úgy tettünk (néha nem volt könnyű), mintha nem értenénk, hogy mit mond. Megunta a folyamatos ki-bevételt.
2011. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két évesen elvettem: folyton szétrágta, igy mikor már alig tartotta vmi, hirtelen a szeme láttára " elszakadt magától". Mondtam, hogy látod, a cumi elromlott, sajnos nincs másik, mert a dm zárva van ma:) és ennyi volt! Megértette! Soha többet nem cumizott, addig pedig éjjel-nappal.
2011. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Szeptemberben lesz 3 éves a lányom, és ha fizikailag vagy mentálisan elfárad, azonnal kell neki a cumi. Alváshoz elengedhetetlen.

Ha hagynám, állandóan szájában lenne, rosszabb-nyűgösebb napokon egyfolytában megy ezen a harc, én is próbálok terelni, meg előhozakodok az "így nem értem amit mondasz"-manőverrel... általában sikerrel. De elalváshoz muszáj neki, napokig parádézott mikor egyszer kipróbáltuk hogy hátha elhagyható. Hát nem.

Elég tanácstalan vagyok, mert mindenki meg van ütközve rajta, hogy "úristen még cumizik?" de mostanában annyi mindenen mentünk keresztül és én örülök, hogy ezzel meg tudja nyugtatni magát. Ősszel meg kezdi majd az ovit, és állítólag sok kiscsopis cumizik alváshoz, az óvónők szerint nincs is ezzel gond... de akkor miért ítélkeznek az emberek?

2011. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor két évesen sem beszélt a fiam, elvettem. Nem azért, mert itélkeztek az emberek, hanem mert engem zavart és ugy éreztem , hogy egy gátat képez a beszédben. Meg sok minden másban.
2011. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!