Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviban. Milyen csoport a...

Oviban. Milyen csoport a jobb? Vegyes csoport, vagy a kiscsoportól induló korosztály?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
A koszerinti csoport, mert ott a korabeliekkel van, egyutt fejlodhetnek, jatszhatnak.
2011. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Mindennek van előnye és hátránya is.A nagyobbik fiam vegyes csoportba járt,neki nagyon bejött.A kicsi most kezdte az ovit-nem oda,ahova a nagy járt-ő kiscsoportba került.Neki ez jobb is,mert szereti a vele korú gyerekeket.
2011. szept. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nincs tapasztalatom a vegyes csoporttal, de szerintem a gyerekek nyugodt és gyorsabb beszokásához csakis a normál csoportok a jók! Az én lányom nagyon félénk még a korabeliekkel is, hátmég ha lennének ott nagyobb gyerekek! Na akkor talán még egy év múlva is sírna. Sajnos nem mindenkinek vagány a gyereke.
2011. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Néha vagány, néha nem a gyerekem. Vegyes csoportba ment, a nagyok a szárnyaik alá vették, leszámítva egy-két rosszabbul kelő napot egyáltalán nem volt semmi cirkusz.

Szerintem ez az egész nem csak a gyerek habitusától, hanem az óvónéniktől is nagyban függ.

2011. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk itt az összes oviban csak vegyes csoport van.

Én jobb szeretném, ha a lányom kiscsoportba járhatna, de nincs más választásom.

20-an lesznek egy csoportban, kb a fele most kezdi, a többiek nagyobbak. Én lányom decemberben kezdi majd. Remélem jó lesz.

2011. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindkét típusú csoportnak megvannak az előnyei és hátrányai egyaránt.Szerintem az a fontos,hogy az óvónénik jók legyenek szeressék azt amit csinálnak ,és persze a gyekőc szívesen járjon oda, elfogadja szeresse az óvónénit!
2011. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a korcsoportos ovit részesítettem előnyben.

És az óvónők sem győztek meg arról, hogy jó a vegyes csoport. Sőt mindegyik azt mondta, nem működik jól, nem igen szeretik,, de amúgy is nagy protekcióval lehet csak bejutni ebbe az oviba. És annyi hely nincs, hogy két korosztályos csoportot indítsanak, így van egy vegyes csoport, a futottak még kategóriába tartozó gyerekeknek. Akiknek nem volt akkora hátterük.

2011. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem az elején talán kicsit nehezebb a gyereknek a vegyes csoport de később az a jobb. a nagyobbak sokat segítenek a beszokásban, és az óvónéniknek sem egyszerre kell 20-30 gyereket megismerni és beszoktatni. Félénkebb gyerekeknél biztos nem egyszerű, de aki eddig is volt nagyobb gyerekek között annak nem gond.
2011. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.A két nagyobb lányom, rendes csoportba járt, nem volt gondom vele.Csak ovit szeretnék váltani a kicsinek, és abban az oviban csak vegyes csoport van.

De az óvónéninek, nem nehéz 3-4 korosztályra szétszakadnia?Mert ugye minden korosztályt más érdekli.

na majd lesz valahogy. Köszönöm a válaszokat.

2011. szept. 23. 11:12
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok.

Nekem sincs tapasztalatom vegyes csoporttal, de csak abbol indulok ki, hogy a korcsoportoknak kulonbozo szuksegleteik vannak, mas tevekenysegek erdeklik oket, mas jatekokkal szeretnek jatszani es ez 1 csoporton belul nehezen kivitelezheto.

2011. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!