Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 éves kisgyereket hogy...

1,5 éves kisgyereket hogy lehet elaltatni napközben?

Figyelt kérdés

Sokáig kézben aludt el, de már úgy nem lehet altatni, viszont most beteg, majd lecsukódik a szeme és nem akart elaludni. Hajnal 5-kor kelt, 1 órát aludt ebéd előtt és délután nem akart elaludni, pedig pelenkázás közben csukódott a szeme, de felpattant.

Ti hogy csináljátok? Betegen nem akarom ráhagyni.


2011. szept. 22. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
bújj mellé,de azért rendszert ne csinálj belőle mert hamar rászoknak.
2011. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem ment összebújva, a végén porszívózni kedztem, mert már mindent kitalált, hogy vegyem fel és menjünk a lakásban erre-arra, meg le is akart menni, de közben borzasztó fáradt volt. Kvázi nem foglalkoztam vele és így elaludt.

Kíváncsi vagyok, más hogy oldja meg a lehetetlent.

2011. szept. 22. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Én beteszem a kiságyba és magától elalszik. Mondjuk őt pici korától ehhez szoktattam. A nagyobbik lányomnál az volt, hogy letettem a kiságyba, ordított egy darabig, majd elaludt. Utána nála is beállt a rend.
2011. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk is ez volt pont ennyi idősen és hogy aludjon lefeküdtem vele a franciaágyba. 3 évesen sikerült kipaterolnom...
2011. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyszer alszik egy nap, csak ahogy írtam beteg és keveset aludt délelőtt, azért akartam, hogy aludjon még délután is. Végül 2 részletben aludt, majd 3 órát, szóval fáradt volt szegénykém, negyed 9-kor ébredt. Néha belefér, egyébként normális napirendünk van, csak ma több minden bekavart.
2011. szept. 22. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!