Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam 3-éves-4-hónapos....

A kisfiam 3-éves-4-hónapos. Hogyan probáljam leszoktatni a hamis cumiról és az éjszakai pelenka rakásról? És a nagydolgát is csak a pelenkában végzi. A vécén ordit és ugy szintén a bilin is. Nappal nincs gond mert pisikálni mondja mikor kell.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem előbb próbálj meg helyesen írni.
2009. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem te meg próbálj meg nem bunkó lenni!
2009. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az én lányom márciuban múlt 3 éves és még mindig van neki pelus éjszaka!Én majd nyárom akarom leszoktatni végleg!A cumiról meg annyit,hogy mi úgy szoktunk le,hogy 1 óra hosszáig magyaráztam neki,hogy a Télapónak odaadjuk és hoz sok csomagot cserébe!Mondjuk még Mikulás sokára lesz,de pl. mondhatod neki azt,hogy elkülditek egy kisbabának akinek szüksége van rá,mert az anyukájának nincs pénze cumira!Vagy valami ilyesmit próbálj meg neki kitalálni!3évesen már megértik ezeket a dolgokat!Még annyi,hogy az én lányom se volt hajlandó a bilibe kakilni és egy idő után rászánta magát!Nem kell erőltetni!Kitartás!
2009. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
65%
mi a cumira csináltunk egy pici lyukat,ami egy idő után nagyobb lett.Belátta,hogy rossz a lyukas cumi,kidobta a kukába,elvitte a kukásautó!A pelusról annyit,keltsd fel éjszaka legalább 1-szer bilizni,hozzá fog szokni,hogy a bilibe kell pisilni!
2009. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindként gyermekem két és fél éves volt amikor leszoktattam őket a cumiról. Az egyiknek a "róka vitte el". A másiknak meg csak megmagyaráztam, hogy már nem igazán neki való mert ő már nagy lány és önként dobta a nagy kukába és néztük ahogy elviszi a kukás autó. Egyiknél sem volt ebből probléma. Fontos hogy ha elhatározod magad akkor tarts is ki az mellett amit elhatároztál, tehát ne gondold meg magad félúton mert kicsit sír érte. Az éjszakai pelusról meg csak akkor tudod vagy érdemes leszoktatni ha azt látod hogy több éjszaka nem pisis a pelus. Az hogy éjjel felébreszd pisilni én nem javasolnám. Ha sír a WC-én akkor ne vidd oda. Hagyd hogy kicsit elfelejtse és pár hét múlva kezdhetitek előröl. Ha erőlteted a dolgot annál inkább nem fogja akarni. Sok sikert és kitartást hozzá.
2009. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nállunk a cumit 3 évesen a cica elvitte.A rogypelusa maradt,de arol ö mondott le 4 évesen.A bilit a fiam sem szerette pedig nekünk 3 volt,hogy hátha az majd jó lessz.Mignem a vécére akart ülni.Azota szobatiszta.25 hónapos kortol.Nemsokára a szükittöt sem engedte,talá azért mert elmozdult rajta.Sok sikert és türelmet.A lányom most 1 éves és remélem ö vele is könnyü lessz.
2009. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is gond ez
2019. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!