Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van, aki enyhébb, de azért...

Van, aki enyhébb, de azért hűvös időben a kisfiára nejlon harisnyát ad a nadrág alá?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nejlon harisnyát??? jézusom...dehogy...
2011. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Úgy érted, ilyen időben, mint most?

Nem adnék rá még harisnyát, sem lányra, sem fiúra.

2011. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem épp most, hanem kicsit később.
2011. szept. 26. 14:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Nejlont semmiképp,pamutot ha hűvös lesz. Most még nincs hideg,ha érzem hogy fúj a szél vastagabb nacit adok rá.
2011. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de nejlont??? nem a sima harisnyát kérdezed?
2011. szept. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nejlon alatt azt értem, ami nem a vastag pamut, hanem az, amit mi is hordunk általában. Másképp nem nagyon tudom elmagyarázni, hogy melyik az. (Nem akarok rá olyat adni, csak valahol hallottam, hogy van, aki viszont igen...)
2011. szept. 26. 14:29
 7/11 anonim ***** válasza:
olyan fura lenne kisfiúra a nejlon :)
2011. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nejlont még kislányomra sem adnám, mert nem piciknek való. Kisfiamra vékonyabb pamut harisnyát adtam mikor hűvös volt. Mikor nagyobb lett, akkor csak béléses naci és magasabb szárú zoknit.
2011. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Hűvösebb időben bélelt nadrág, aztán pamutharisnya+sima nadrág, aztán pamut harisnya+bélelt nadrág, aztán mínusz 10 fokban pamutharisnya+overall.
2011. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel gond. Én egyébként nylont nem adtam rá, de pamutot igen. Most viszont találtam hosszú zoknikat az lesz a menő és a pamut harisnya, ha túl hideg lesz.

Ki hogy érzi magát jól, hogy figyel a gyerekére. Ráadásul ki se csúfolják, mert nem látszik. Viszont meg kell tanítani letolni, felhúzni. Meg ha a gyereknek ciki, akkor lehet mégis más megoldás jobb.

2011. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!