Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól fogtok a nadrág alá...

Mikortól fogtok a nadrág alá harisnyát adni bölcsis gyereketekre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,


majd ha annyira hideg lesz, hogy magamon is két réteget viselek el!!

viszont nálunk az oviban le is vetik az egyiket nap közben, mert meleg van bent, amikor már harisnyás idők járnak :)


Ági

2011. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én sosem adtam rá a bölcsibe, mert ott nagyon meleg van, és ahogy beérünk vetkőzni kéne. én télen egy vastagabb nadrágot adok a melegítőre, úgy megyünk. ott csak azt lekapom róla, és mehet is játszani.
2011. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. novemberben, amikor már tényleg hideg lesz, hogy kell a nadrág alá harisnya is, amúgy benn biztos leveszi majd és csak harisnyában lesz, de ha bejön a nagyon hideg, akkor meg olyan meleg (decathlonos) overállja van hogy az alá is csak egy harisnya kell, a bölcsiben meg gondolom meleg lesz, így bentre is elég lesz csak az.
2011. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondták a gondozónők,hogy októbertől február végéig harisnyába vannak bent a gyerekek.De azt is,hogy nagyon meleg van bent a csoportszobába télen.28-29 fok szokott bent lenni télen is a legnagyobb hidegbe.

Sajnos ez nekünk valószínűleg probléma lesz...mert itthon a fiam nem viseli el egyáltalán magán a harisnyát pláne ilyen melegbe.Nem tudom mi lesz.

2011. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!