Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek jó lehet ez a...

Szerintetek jó lehet ez a cipő őszre?

Figyelt kérdés

Kicsi befelé dől a bokája, ezért Salus-ban gondolkozunk, meg ezt egészségpénztárra is el lehet számolni.

Szerintetek ez praktikus lenne őszre a kislányomnak? (7700 Ft) Első komoly cipője lenne, 15 hónapos.


[link]


köszi!


2011. szept. 29. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hát az biztos, hogy ez jól fogná a lábacskáját, nekem tetszik, kicsit mondjuk merevnek néz ki így a kép alapján.
2011. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem jó
2011. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jónak néz ki, de meg kell nézned , hogy a talpa mennyire hajlik, mert elég merevnek tűnik!
2011. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Salusnak elég kemény a talpa, én emiatt választottam inkább a Szamost, az sokkal puhább, és ugyanúgy szupinálós, tehát kifejezetten bedőlő bokára ajánlott.
2011. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha szamost választasz, akkor ne harántemelőset!

nekünk tavaly télen volt ennek a cipőnek a bélelt verziója (februárban volt 2 a kislány), nagyon jól bevált, imádtuk. sima vizes körömkefével nagyon ól tisztítható, aranyos és legfőképp egészséges. mindig salust veszünk, télre is azt fogunk. őszre méretben jó még a tavasszal vett supy, de a salus sokkal jobb (supynak seperc alatt lekopik a felsőrésze), többet nem veszünk mást.

2011. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!