Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kislányomnak...

Másfél éves kislányomnak Béres cseppet vagy Cebion multivitamint adjak? Béres csepp mellé milyen c-vitamint? A tablettát nem tudja lenyelni.

Figyelt kérdés
Pár hete elég rossz az étvágya,alig eszik valamit,és "felkészülünk" a rossz időre.
2011. szept. 29. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A béres csepp mellé cebion cseppet tudsz venni.A cebion multit sokan lehurrogták,de lehet,hogy nektek beválik.Mi a béres+ cebiont használjuk.Van még a multikid szirup is,az kifejezetten jó rossz étvágyúaknak,bár van akinek ez sem jött be.
2011. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mert mi a baj a cebion multival?

én mindenképp folyadékot adnék, cseppet vagy szirupot, nem tablettát. könnyebb beléjük adagolni, nem rágják szét (fogzománc) és a gyomornak is kímélőbb.

2011. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok anyuka írta,hogy a gyereke ugyan úgy beteg lett,nem védett semmit.A multikid is szirup.a rágótabletták három éves kortól vannak.Szokták még ajánlnani a vitacolant,de az nagyon drága.
2011. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a vitacolánt ajánlanám nekem is bevált tavaly télre de idén már cebion multit kap kislányom mert elég pufi!A bérescseppről úgy tudom több időn keresztül kell szedni hogy kifejtse hatását!
2011. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát az én kislányom sem úgy néz ki mintha éhezne. Már 14kg körül van(4950grammal született).

Viszont pár hete tényleg alig eszik,úgy kell utána menni hogy egyen. Kicsit aggódom,nem beteg,és nem is látszik hogy fogyott volna. De nem tudom mennyire normális hogy nem eszik?! Cebiont kapott már,bérest még nem.

2011. szept. 29. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon gyakori, hogy kétéves kor körül mélyponton van az étvágy és tetőfokon a válogatósság. nálunk is így volt,jó sokáig tartott (kb 1-1,5-től 2,5 éves korig) de én nem adtam emiatt vitaminokat, csak amikor közösségbe került
2011. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!