Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen multivitamint adjak az...

Milyen multivitamint adjak az másfél éves kisbabámnak?

Figyelt kérdés
Szeretném ha ritkábban lenne megfázva a másfél éves kisbabám, mert az utóbbi időben gyakran beteg. Próbáltam multivitaminos cseppeket, de az én meglátásom szerint nem sokat használt. Szeretném ha ajánlanátok valamilyen immunrendszer erősítő vitamint, vagy hasonlót. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 5. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Multivitaminból a multikidet tudom neked ajánlani, immunerősítőből pedig az echinaceát (ehinácea). Sok pici holyó van az üvegben és abból minden 2nap kell egyet pici vízben feloldani. Mindkettő 1500 ft körül van.
2011. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem a legeslegeslegjobb multivitamin :


a sok gyümölcs és zöldség..

sok ilyen vitamin még árt, mint használ!

2011. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én marslakócska szirupot szoktam adni a lányomnak és természetesen nagyon sok gyümölcsöt,zöldséget.
2011. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj a zöldség gyümölcs dologgal hogy nem nagyon szereti egyiket sem, lehet hogy ez meglepő, de sajnos így van. Lehet hogy az az oka ennek hogy még mindig anyatejet szopik naponta négyszer ötször, persze kap mellé különböző bébi ételeket is, ezekben van zöldség és gyümölcs.
2011. júl. 6. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!