Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ikeás összerakható, fa vasúti...

Ikeás összerakható, fa vasúti sínek két évesnek jó ajándék?

Figyelt kérdés
Tapasztalat?
2011. szept. 29. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, nálunk a 3 éves lányunk imádja és a 20 hónapos fiunk is pakolja már rendületlenül, tegnap 3 órán keresztül fel sem keltünk a földről, csak a végén vettem észre, hogy mindenem elgémberedett.
2011. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó..., semmi olyan nincs hozzá ami veszélyes lehet ilyen korúnak :)
2011. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam imádja.2 éves kora körül kapta,azóta bővítettük is.Most 2 és fél éves.
2011. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyoooon!Pont most szedte elő a 3 éves fiam,hogy rakjuk össze...2 éves kora körül kapta,de még mindig nagyon szereti.Mi több készletet is vettünk(ráadásul tavaly az Aldiban is volt hasonló,ami kompatibilis az Ikeással)így jó nagy pályát tudunk építeni.
2011. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Lányomnak van, most lesz 2 éves de már rég óta nagyon szeret vele játszani. Majdnem minden nap előkerül. :)
2011. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!! Akkor valószínű ez lesz :)
2011. szept. 29. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!