Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves bolcsis gyereknel ez...

2 eves bolcsis gyereknel ez normalis?

Figyelt kérdés
A lanyom nemsokara ket eves, egy honapja kezdte a bolcsit. Nagyon ertelmes, okos lany, szamol, ismeri a szineket, gyorsan es konnyen tanul, minden erdekli. Viszont az utobbi idoben teljesen megbolondult, foleg a bolcsiben. A kezdetektol nem alszik ott el (de bejarni nagyon szeret, nyitott, baratkozos lany), kiabal, ugral, orjong fekveskor, csak akkor lehet elaltatni, ha orakkal elobb felebresztem es szinte elajul, de meg ilyenkor is harcolni kell vele. Raadasul raszokott a karmolasra, a csipkedesre,tisztara beporog. Otthon is eroszakosabb es akaratosabb, mint eddig, de ott meg mindig alszik delben, szo nelkul. Ja, es a bolcsiben semmi nem koti le 2 percnel tovabb, otthon tok sokaig elvan egyedul a jatekaival. A jatszoteren is megvaltozott, eddig nagyon szepen eljatszott a gyerekekkel, most ott is sokkal vadabb. Nem ugy, hogy bantana masokat, hanem ordit, szorja a homokot, rohangal esz nelkul.
2011. szept. 30. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen normális.Kell neki idő amég megszokja az új környezetet.Ez el fog múlni nála.Szerintem maximum két hónap,és minden rendben lesz.Az alvás gondok is meg szoktak oldódni az esetek többségében.Most türelmesnek kell lenned.Ha két hónap múlva sem oldódik,akkor beszélj a védőnőddel,hogy mit tanácsol.De ne add fel.Meg fogja szokni.
2011. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, szépen leírtad mindazt, amitől rettegek-előre. Az én lányom is 23 hónaposan kezdi majd a bölcsit.
2011. szept. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 10-én viszem beszoktatni a fiam,ő két éves.Ma beszéltem a védőnővel,és ő mondta,hogy ne lepődjek meg,ha otthon rosszabbul viselkedik,vagy bent a bölcsiben gond van vele.Nem szabad feladni,mert be fog szokni.A szülők általában nehezebben viselik,és ezt a gyerek,tudja,érzi,és megpróbál érzelmileg hatni rád,hogy úgy legyen minden,mint előtte.Kitartás,bár szerintem én is ugyan így leszek mint te.
2011. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!