Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis cipő, csizma, mikor és...

Kis cipő, csizma, mikor és milyet?

Figyelt kérdés
12 hónapos a kislányom, most tanul járni, van neki egy kis siesta szandija amiben szépen lépeget a játszótéren, de ahogy az idő most kinéz már hideg a szandi, nem tudom milyen cipőt vegyek és ha veszek meddig adhatom rá, mikortól kell csizma? Ha most veszek egy siesta cipőt 10ezer forint, két hónap múlva veszek csizmát az még egy 10es, sajnos ezt nem engedhetjük meg magunknak. Ti,hogy oldjátok ezt meg, milyen cipőt vesztek? Eddig nem volt gond mert kocsicipőt egyszerűbb volt venni.
2010. szept. 1. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Kis cipőt most nyugodtan elmehettek venni mert már nem lesz meleg.


Ha siesta hát istenem van olcsóbb cipő is..

csizmát csak akkor vennék ha leesik a hó elöbb nem érdemes.

én turiban is megnézem idejekorán mert vannak még nem használt cipők is fele negyed áron.

2010. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen van olcsóbb cipő, de most tanul járni azt mondják ilyenkor nem mindegy milyen az első cipő, én pedig tanácstalan vagyok mert első baba és nincs tapasztalatom.
2010. szept. 1. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Első baba ide vagy oda hallgass a pénztárcádra.


Erre csak annyit tudok mondani hogy a Siesta nem isten és nekik is meg kell élni valamiből.


Nekünk is első baba de elefanten és bobbi shoes volt eddig neki és semmi baja a lábának a cipőkön meg - eddig hét pár - egyik se került többe 7000.-nál nem látszik meg a viselés egy nyoma se.


Ha szeretnétek még babát unisex szinüt vegyél utolsó viselés után mosd ki gépben v. ha bőr tisztitsd meg és tedd el az eredeti dobozában jól jön majd a köv. babánál.

2010. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most akkor sem adhatsz rá csizmát,sajos ezentúl mindig meg kell venni az őszi és a téli cipőt is, én nem is vettem siestát,mivel harántemelős.
2010. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Veszel most egy magasszárú bélelt cipőt, november decemberre kinövi, akkor elég csizmát venni.

Szerintem sem fontos a hú de drága siesta! Első cipője nike volt, mert nem ment bele egy bőr cipőbe sem a lába lányomnak olyan dagi:) torkos a lába!

Nyáron habszandiban járt! Most ősszel megint kapott nike sportcipőt, majd októberben kap bakancsot és csizmát.

2010. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!