Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnatok tanacsot 2,5 eves...

Adnatok tanacsot 2,5 eves lanyommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nemreg ertunk haza egy jatszohazbol. Ahol ugye a gyerekek bent jatszanak, a szulok meg kint ulnek. Na most az en lanyom nem hajlando semmit sem csinalni nelkulem. Ez megy kb 4 honapja. Itthon jo gyerek, megcsinalom az osszes hazimunkat. Viszont akarhva megyunk, jatszoterre peldaul, huzigal jobbra-balra. Faraszto.

Oviba nem jar, van egy-ket gyerekes baratnom, de naluk is fogja a kezem.... Rokonok nincsenek, kulfoldon lakunk.

Tanacsolnatok valamit?


2011. okt. 1. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt tudom mondani,hogy fogd a kezét ha ő ezt igényli,ha neki ez kell.az én 2,5 éves fiam ha játszóházba vagyunk ő is igényli hogy vele legyek,eljátszik a gyerekekkel,de azért legyek ott.szerintem hamarosan elfogja engedni a kezed,húú de fog az neked majd fájni.
2011. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remelem igazad van:), mert tenyleg faraszto egy kicsit. Szuksegunk van a penzre, forditasokat vallalok, ezt szerettem volna csinalni, amig a lanyom jatszik bent a gyerekekkel. Ehelyet egyutt ugraltunk...:)
2011. okt. 1. 19:21
 3/8 TKI Ibolya ***** válasza:
Teljesen igaza van az első válaszolónak!
2011. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még nem késő, nincs gond, lehet, hogy még kell neki ennyire a közelséged. Viszont te ismered, hogy ez kihasználás e már esetleg. Nem hinném még.

Lehet, hogy csak szerény, és attól, hogy ő csak nézi a többieket játszani még ő jól érzi magát.

Én ilyen voltam. Aztán persze oldódtam, de nehézkesen.

A mi gyerekeink jól elvannak másokkal is, de itthon szinte mindig szeretnék, hgoy velük játszunk. Ez idegileg kimerítő, mert ha tudnánk csinálnánk is, ami persze nem lenne helyes. Meg kell szokniuk önállóságot. Nálunk a kisfiunk 2,5 évesen ment először el tőlünk bölcsibe, és nehezen vette eleinte. Igaz menni szeretett elválással sem volt gond, de úgy két óra múlva kiakadt.

Mind más. Türelem, nem lesz ez mindig gond.

Hol laktok ? Én is külföldön.

2011. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsonak.: Gorogo-ban elunk.

Az en lanyom azelott nagyon eleven volt, az a tipikus a csuszsarol is fejjel lefele csuszunk, rohangalos, hangoskodos.

Most sem az a "balf.sz" tipus, kiveve a jatszohazakat, parkokat, jatszotereket, vendegsegeket.

LEhet hogy azert csinalja ezt, mert olyankor (ritkan) mas felnottek tarsasagaban vagyok es feltekeny h nem vele foglalkozom?

2011. okt. 2. 06:36
 6/8 anonim ***** válasza:

szerencses vagy. az en fiam 2.5 eves, olyan nincs, hogy en barmit tudok mellette csinalni :S


jatszoteren mindig egyutt jatszunk, neha irigykedve nezem a tobbi anyukat, akik beszelgetnek :(

igazabol mar amikor 3 honapos volt, akkor is rohogtek rajtam az anyukak (:(() mert ok elore hatra toltak a gyereket, alltak egy helyben es beszelgettek, a fiam meg bombolt, ha nem vegeztem vele egyenes vonalu mozgast (tehat en rottam a koroket)

2011. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy megviselte a kiköltözés, és a bizonytalanítja el idegen helyen, hogy idegen nyelvet hall?
2011. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat.

Utolsonak: Nem viselte meg a koltozes, mert mar itt kint szuletett es mindket nyelvet beszeli.

Azert kicsit megnyugodtam h nem csak en vagyok ilyen helyzetben.

2011. okt. 2. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!