Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Orrmandula műtétre készülök a...

Orrmandula műtétre készülök a 6 éves lányommal. Milyen jó és rossz tapasztalatod volt ezzel kapcsolatban, mire készüljek fel?

Figyelt kérdés
Nagyon félek tőle,de muszály,mert mindig begyullad neki és hörgőgyulladást okoz...
2010. máj. 31. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem lesz kielégítő válaszom, mert csak 15 vagyok, de nekem is volt ilyen műtétem kb 5 éves koromban.

Az 100%, hogy nem fájt meg semmi, sőt nem is altatásban végzik, hanem elkábítják és pár perc alatt kész az egész, utána én kicsit szédültem, de nem volt durva.

2010. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
orrmandula műtét?az az amikor kiveszik az orrmandulát?nekem kivették
2010. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Másik orvossal megnézetted? Én kikérném még egykettő véleményét.
2010. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már 2 éves kora óta szenved vele...sokat a fülére is ráhúzódott...a kezelő orvosunk javasolta a műtétet,bementünk kórházba előjegyzésre és ott is azt írták a papírra,hogy orrmandula túltengése van ,javasolt a műtét...:(
2010. máj. 31. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Bár a műtét semmilyen fájdalommal nem jár, én nagy kábaságomban ahogy ébredeztem akkora pofont adtam a főnővérnek, hogy majdnem elesett :):) Utána lekötöztek :D Ki nem álltam azt a nőt, nővér létére iszonyú nagy bunkó volt, és hát műtét után nem tudtam uralkodni magamon :D Egyszerre vették ki a torokmandulámmal, és a torkom napokig fájt, de az orrmandulám nem.


Egyébként a lányod valószínűleg ki fogja nőni, ez jellemző gyerekeknél, de a műtéttől sem lesz semmi baja, nincs mitől félned :)

2010. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást...ahogy közeledik a műtét napja,egyre jobban be vagyok pánikolva.Szeptemberben kezdi az iskolát és félek attól,hogy télen többet lesz itthon,mint iskolában.De már gondoltam rá,hogy mégsem viszem műtétre....

Egyébként milyen az,ha rámegy az izületeire a mandulagyulladás??Sokmindenkitől hallottam már ezt.Mert a lányom is mindig fájtatja a lábait,meg szokott remegni a keze is.Lehet,hogy már ráhúzódott??

2010. jún. 1. 06:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Nekem, már annyira nagy volt az orrmandulám, hogy este nem kaptam szinte már levegőt. Hidd el jobb lesz neki is, ha megműtik,.

2010. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!