Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cumizos babak anyukai! Mit...

Cumizos babak anyukai! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
az en kislanyom 2 eves lesz dec.-ben. most indul a hiszti korszak,nem cumizik es az ijjat se szopja. cumisuveg is csak a reggeli es esti tejhez kell neki. nektek segit a megnyugtatasban a cumi? neha arra gondolok .valahogy ra kellene szoktatni de undorodik tole,rogton kikopi meg jatakbol se kapja be,nemhogy ha merges. tudom van aki arra gondol hogy oruljek neki de valahogy szerintem konnyebben veszelik at a cumisok a dackorszakot. mi errol a velemenyetek?
2011. okt. 7. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem értem mi az összefüggés a dac és a cumi között????????


Hogyhogy még cumisüvegből iszik?

2011. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a cumi megnyugtatja a babakat nem? arra lett kitalalva. este es reggel a tejet cumisuvegbol issza. mi abban a furcsa? egyebkent bolcsis es poharbol iszik napkozben ,ott is es itthon is.
2011. okt. 7. 22:41
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Én spec rosszul vagyok a 2-3 éves (neadjisten még nagyobb) cumizó gyerekek látványától.

Szerencsére az enyém is utálja, később sem erőltetném neki.

Dackorszakról rengeteg szakirodalom van, inkább abból szemezgess szerintem.

2011. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A cumi megnyugtatja valóban a babákat, de két évesnek én már tuti nem adnék cumit. Persze, tudom, nagy a szám, hisz még kicsi a fiam, de én most úgy állok hozzá, hogy akkor már nem szeretném, ha cumizna. Most is csak fogzás idején kell neki. És ha most nem cumizna, én két évesen nem adnék.

Gondolom, nagyon nehéz ez az időszak, mint sok másik, de biztos tud valaki valami jobb tanácsot adni a hisztik túlélésére.

2011. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
egyebkent mar maskor is olvastam hasonlo velemeny a cumirol. mi benne az undorito? nem ertem. hogy lehet undorito egy cumizo kisgyerek? nem piszkalasbol,komolyan kerdezem.
2011. okt. 7. 22:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia, az enyém cumizik, de én ha eddig nem cumizott nem szoktatnám rá :)
2011. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

Nem is írtam olyat, hogy undorító :)

Én vmi pótléknak érzem a cumit, talán azért nem kelt bennem jó érzést, ha nagyobbaknak még mindig ott lóg a szájában.

2011. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ok. igazad van most neztem vissza ,nem te irtad hanem biztos az a masik par hettel ezelott azert igy jott le nekem! bocsi! igen potlek az biztos. de kart nem okoz es ha megnyugszanak tole azaz segit megnyugodni akkor miert kell 2 evesen elvenni toluk? csak azert mert mi felnottek nem cumizunk? ok se fognak az iskolaba cumival menni a szajukban. az ovisok is csak otthon es altalaban az alvashoz hasznaljak vagy ha betegek es olyan jo hogy van ami segit nekik. igy is van szegenykeknek a mai rohano valagban eleg sok stresszuk.
2011. okt. 7. 23:07
 9/14 anonim ***** válasza:

inkább arra próbáld megtanítani,hogy felismerje az érzéseit a hisztizés közben és megtanulja azt,hogy te is ingerültté válsz tőle. Ha nyugodt tudsz maradni és szépen tanítgatod ("kicsim mi a baj? tudom,hogy nagyon szeretnéd ezt vagy azt,de most ... vagy régen ittál,lehet,hogy szomjas vagy és amiatt lettél most ilyen nyűgös... gyere öleljük meg egymsát inkább... npróbálj megnyugodni és ha megnyugodtál szólj -és foglalkozz mással,nem menj bele soha egy vitába sem egy 2 évessel :)

ha most szoktatod rá a cumira,az szerintem olyan,mint amikor a dohányzó felnőtt a társát cigivel kínálja,mikor látja,hogy az ideges. Szóval szerintem ne cumiztasd.

2011. okt. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mi felnőttek nem cumizunk, hanem dohányzunk, iszunk, káromkodunk, veszekszünk, kötözködünk, zabálunk... (orális fixáció)
2011. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!