Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok/tudtok ezekről...

Mit gondoltok/tudtok ezekről a játékokról? 2 évesnek szeretném szülinapra. L. é. cci se-gít-setek!

Figyelt kérdés

Ezek közül szeretnék választani és nemtudom h milyenek:



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És ezeken kívül ti mit ajánlotok 2 éves kislánynak a szülinapjára?


2011. aug. 22. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém a fifis puzzle-nek és a gyurmának meg a filctollaknak örült legjobban. Kreatív cuccokból (filctoll, zsírkréta, ceruza) csak Crayolát vegyél, ami vízzel kimosható. Nagyon jó minőségű, ideális a gyerekkézbe, sokáig tart, és a szülő haja sem hullik ki ha a gyerek összefirkálja a kanapét, mert vízzel simán lemosható. Mi próbáltunk más elvileg vízzel kimosható filctollat, de csak ez jött be.
2011. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az első kettő közül választanék.

Nekem 2 éves a fiam és imádja fifit.

A fiam végül egy fa tűzoltóautó mellett döntött:)De ha a fifi babát kérte volna azt kapta volna meg.

Nekem az az interaktív szőnyeg is tetszik.

2011. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az interaktív szőnyeg van meg. Az én lányom is 2 évesen kapta, azóta a 3-at is betöltötte, de még mindig szereti.
2011. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És milyen a fifis interaktív szőnyeg?mit kell vele csinálni, hogy használják? angolos az is ugye?
2011. aug. 22. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!