Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cumizos babak anyukai! Mit...

Cumizos babak anyukai! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
az en kislanyom 2 eves lesz dec.-ben. most indul a hiszti korszak,nem cumizik es az ijjat se szopja. cumisuveg is csak a reggeli es esti tejhez kell neki. nektek segit a megnyugtatasban a cumi? neha arra gondolok .valahogy ra kellene szoktatni de undorodik tole,rogton kikopi meg jatakbol se kapja be,nemhogy ha merges. tudom van aki arra gondol hogy oruljek neki de valahogy szerintem konnyebben veszelik at a cumisok a dackorszakot. mi errol a velemenyetek?
2011. okt. 7. 22:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
en konnyebben viselem a hisztijet mint o,nem is azzal van a baj,csak sajnalom szegenykemet!es szerencsere eleg rovid ideig tart neki eleg konnyu elterelni a figyelmet. csak kivancsi lettem volna cumizos babaukakra de latom senki nem a kerdesemre valaszolt,azert ezeket is koszonom! jo volt kicsit tarsalogni veletek.! jo ejt mindenkinek! megyek pihenni mert holnap ujabb hisztzesekre kell kipihenni magam! egyebkent nagymama vagyok es nalam van a kislany,en nevelem. sok uj es okos dolgot tanulok toletek. mikor en az enyemeket neveltem nem volt meg elterjedve igy a net sem es nem torodtek ennyit a gyerekek lelkevel mint mostansag.jo egeszseget es boldog gyerekkort a babatoknak!
2011. okt. 7. 23:25
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen már biztos nem szoktatnám rá. Különben az én fiam cumizott úgy 2.5 éves koráig, de ha épp ment a hiszti, akkor úgy vágta a falhoz a cumit, hogy csak na :) Arról nem is beszélve, hogy állandóan elhagyta itt-ott a lakásban, aztán néha meg pont azért ment a cirkusz, hogy keressem meg.
2011. okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A dackorszakon nem segit a cumi csak lenne mégvalami amit földhöz veghat légy nyugott és következetes a legtöbb esetben az segit ha ráhagyod.
2011. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
koszonom az utolso ket valaszolonak! igazan erre voltam kivancsi.
2011. okt. 9. 05:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!