Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez dadogásnak számít? Bővebben...

Ez dadogásnak számít? Bővebben lent

Figyelt kérdés
2 éves kisfiam kb 20-25 szót mond, leginkább csak főneveket. Kb 1 hónapja elkezdte ismételgetni a szavakat, ha ki akarja magát fejezni. Pl.: HA el akarja mondani, h "Anya főzte a levest", akkor azt mondja, hogy: "Anya, anya, anyaaa" és rámutat a levesre. A mondatból csak az anya szót tudja mondani. De ha megkérdezem tőle, h "Ki főzte a levest?" Akkor egy szóval válaszol, hogy "Anya". Tehát ha el akarná mesélni a dolgokat, akkor ismétli azt a szót, amit ki tud mondani, de ha válaszol egy kérdésre, akkor egy szóval mondja. Remélem érthetően írtam le.
2011. okt. 8. 00:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

azt tudjátok, hogy a asemmin veszekedtek?

egyikőtök sem szépen mondta meg a amagáét, mindkettősöknek igaza van, de nem értem, hogy ismeretlenül miért nkell sértegetni a másikat, minda ketten bemutatkoztok itt rendesen...

2011. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
(bocsánat az offért és a gépelési hibákért)
2011. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én sértegettem őt? Én illettem őt csúnya szavakkal? Olvasd vissza légy szíves, hogy ki nevezte a másikat idiótának, végterméknek és hasonlóknak....

Azért mondta meg a magáét, mert meg mertem kérdezni egy szakembert is, és szerettem volna hasonló helyzetben lévő anyukák TAPASZTALATAIT is olvasni. Úgy gondolom a kettő nem zárja ki egymást, nem? Attól még elhittem, és nem kérdőjeleztem meg azt, amit Ti is írtatok! És akkor erre jön ő, és olyan szavakkal illet, amihez semmi joga, akár még fel is jelenthetném....

2011. okt. 9. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!