Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen elfoglaltságokat...

Milyen elfoglaltságokat tudtok 2,5 éves gyereknek? Kreatív dolgok nem érdeklik.

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam most kezdett el autózni,imádja az olyan autókat amik átfordulnak és mennek tovább 1 órát is el van vele.de imád kirakózni,újságot nézegetni,őt érdeklik a kreatív dolgok,szeret még vonatozni,vonattal szállítani ezt azt.a szerepjátékokat.
2011. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

- süssetek együtt vmi egyszerű sütit (pl piskóta, linzer muffin stb...)

- menjetek el színes leveleket gyűjteni, amiből aztán lehet képet ragasztani

- nyomdázzatok (krumplit is megfaraghatsz)

- wc papír gurigára ragasszatok papírcsíkokat és rajzoljatok rá oroszlánpofát, vagy hajtsd be a tetejüket hogy két kicsi hegye legyen és csináljatok neki bagolyarcot. szárnyakat/farkat is kaphatnak

- építőkockából és könyvekből emeletes garázst építhettek vagy póniistállót stb.

- vond be a takarításba : töröljön port, csuszatolja a tükröt, söpörjön fel stb


(figyi, én 8 éve vagyok gyakorló óvónő, de még nem találkoztam olyan gyerekkel, akit ne lehetett volna bevonni a "kreatívkodásba")

2011. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ket honap mulva lesz haromeves a baratnom kisfia, en szoktam neha ra vigyazni es o egyfolytaban fur. :) ez a kedvence, hozzank is mindig hozza magaval:

[link]

Ezen kivul a lego duplo meg van par szirenazo kisautoja (mento, tuzolto es rendorauto). En ennyivel lattam jatszani a tobbi jatekaval egyaltaln nem.

2011. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért!

Kedves utolsó hogy hívják ezt a játékot és Magyar országon lehet ilyet kapni, hol? Mert engem nagyon érdekelne!

Egyébként az én kisfiam most 27 hónapos és nemigen találok én sem olyat ami leköti legalább 5 percnél tovább. Hihetetlenül igényli a foglalkozást, gyurmázunk, festünk, sütünk, duplózunk kb. 5 percig... a tévét szereti Thomas, Verdák...stb...ezt meg én nem szeretem ha sokáig nézi :-(

2011. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Autók,mese könyvek,lego vagy kockából torony és garázs építés,séta,motorozás,bicózás,rollerezés,kirakó,szerepjátékok stb...

Ja és bocsi az offért de az utolsótól kérdezném hogy a linken található szerelős-fúros játéknak mi a neve?

2011. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lanyok, probaltam kideriteni mi a neve a jateknak de sajnos nem tudom. Kulfoldon elunk es itt az a neve, hogy "Tervezz es furj szerszam szett" (szorol szora forditva) "Large Design and Drill Power Tool Set"

. Sajnos nincs marka nev sem a dobozan, baratnom EBay-rol vette a kisfianak hasznaltan. Nem tudom, hogyan lehetne rakeresni pedig biztosan otthon is van, nem olyan nagy szam csak a pontos neve kene. :(

2011. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

megtaláltam nektek lányok.én itt is regisztrálva vagyok.

[link]

2011. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!