Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor kisgyereketek átkerült...

Amikor kisgyereketek átkerült rácsos ágyból sima ágyba, nem voltak problémák?

Figyelt kérdés

Gondolok pl. az állandó vándorlásra a szülői ágyba (fiam van, hogy többször is ébred éjszaka, mindig átjönne hozzánk?). Vagy hogy eddig nem kellett attól tartani, hogy éppen rosszkor nyitja ránk az ajtót, ezután állandóan fél füllel arra kell figyelni mikor nyílik az ajtó?

2 éves a fiam, ideje lenne átrakni rendes ágyba, de ezek miatt nem tudom rászánni magam...


2011. okt. 12. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik gyerekkel sincs ilyen gond.

A két évesem még rácsos ágyban van, de a kivehető rácsok már vagy fél éve nincsenek bent, szóval elvileg akkor jön ki, amikor akar, de nem szokott.

2011. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeket meg lehet oldani, és nem is állandó, csak kezdetleges problémák. Ha felébred, nem engeded oda, te mész át hozzá és altatod vissza.
2011. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. Én is ugyanígy voltam!!!!! Pont így gondoltam, mint te. Mivel jön nálunk a kistesó győzködtem apát, hogy vegyünk a kicsinek is kiságyat, de apa hajthatatlan volt. Mindenki h*lyének nézett minket, hogy egy 21 hónapos gyereknek rendes ágyat veszünk. Aztán láss csodát, minden a legnagyobb rendben. Éjszaka amikor ébred kiabál, hogy anya én meg rögtön pattanok - amennyire a hasamtól tudok rögtön pattanni :) - . Egyetlen egyszer fordult elő eddig a közel két hónap alatt, hogy átjött éjszaka de amikor meghallottam a kis lábait totyogni a parkettán rögtön keltem és szépen visszavezettem az ágyába. Reggelente nagy ritkán átjön, de azt meg nem is bánom, legalább nem nekem kell ugrani ha szól. A kínos helyzettől én is tartok de eddig nem volt semmi probléma. Bár szerintem az a legegyszerűbb ha kulcsra zárjátok a gyerek szobájának ajtaját arra az időre. Ha felébred közben és elindul kifelé legfeljebb dörömböl az ajtón és ugrott a dolog, de legalább nem kerültök kínos helyzetbe.
2011. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Deeee... annyira élvezte, hogy szabadon kimászkálhat, hogy nem is akart lefeküdni. Én meg voltam olyan "okos", hogy inkább bent maradtam vele a szobájában, amíg el nem aludt. 2 éves elmúlt, mikor ez történt. Most 3 és fél és még mindig csak velem alszik el, pedig előtte kitűnően aludt el egyedül is...
2011. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!