Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan, és mennyi idő alatt...

Hogyan, és mennyi idő alatt szokott be 1 éves nagyon anyás kisgyereketek a bölcsibe?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A lekitartobb egy kislany volt, aki 11 hetig sikitott, ha valaki kozelebe ment, a masodik a 6 hetes folyamatos siras, ha valaki letett. Az atlag 3-4 het.

Persze olyan is van, akink az anyja sir, hogy a gyerek miert nem sir utanna :))

2011. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 és fél éves,nagyon anyás,csakis ugy kezdi megszokni,hogy otthagyom,eröt veszek magamon,és délután megyek érte. Határozottan,nekem szerintem jobban fáj mint neki,de van eredménye mert már nem sir reggel,és elég jól illeszkedik be.Az elsö héten hagytam csak délelött hogy azért mégsem legyen annyira durva neki.
2011. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Két kislányom van a nagyobbik 2.5éves a kisebb meg 1. És egyszerre probálom meg beszoktatni őket.A nagy kislányomnál nem aggodok annyira mert már nagyon értelmes kislány a pici viszont csak anya és senki más!
2011. okt. 2. 23:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, egyebkent ovoneni. Szerintem nem lesz semmi baj, mert minel fiatalabbak, annal konnyebb a beszoktatas. Az en csoportomban is 1-2 evesekig vannak. Mindig az idosebbek borulnak ki jobban. Persze sirni fog mikor otthagyod eleinte, de gyorsan atall majd.
2011. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!