Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli kisgyereketek...

2 év körüli kisgyereketek minden nap eszik zöldséget?

Figyelt kérdés

2 éves fiam sokszor napokig semmi zöldséget nem eszik. NYersen egyáltalán nem, tehát reggelihez-vacsorához kilőve, csak az ebédnél jöhet szóba, de az meg nem minden nap zöldséges étel. Vagy ti mindig olyat főztök amiben van zöldség?

Gyümölcsöt szerencsére eszik, ha nem is sokat, de minden nap valamit. Ez így nem gond?


2011. okt. 14. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindkettőhöz (zöldség, gyümölcs) ragaszkodom napi szinten. Tökéletes immunerősítés.
2011. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másfél éves a kisfiam, hát sajnos ő sem eszi meg mindig. Nem csodálkozom, mert amióta azt eszi amit mi, és tudja milyen a rántott hús stb., nyilván szívesebben eszi. Egyébként én sem főzők mindennap zöldségeset. Gyümölcsöt viszont eszik mindennap. Hetente egyszer szoktam csinálni húslevest, azt szereti, és főzeléket húsival is gyakran csinálok. Végül is ezekben is van zöldség!
2011. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző voltam, most jutott eszembe hogy nemsokára lesz/már van is sütőtök, azt szerintem érdemes venni, legalábbis az én kisfiam mindig megeszi
2011. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, naponta többször. Ragaszkodom hozzá.
2011. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, eszik, ÁLMOMBAN.

Se zöldség, se gyümölcs, SEMMI.


Néha egy kis spenótfőzelék, néha egy kis főtt répa.


Majdnem 3 éves, régóta így van.

2011. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fotucsok ***** válasza:
ígyekszem, hogy naponta egyen almát, vagy valami mást, de a zöldség, az főzelék formájában van, vagy talán uborka reggelihez vacsihoz. A bölcsiben kapnak minden ebéd után gyümölcsöt, de én meg úgy tanultam, hogy a gyümölcsöt két evés között kellene enni, mert a belekben szívódna fel, de ha összekavarodik az előzőleg megevett ebéddel, akkor csak erjed a gyomorban...
2011. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!