Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vettetek a gyerekre téli...

Hol vettetek a gyerekre téli overált?

Figyelt kérdés

Már előre gondolok a télre és nem tudom merre induljak majd. Olyan nadrág is jó lenne, ami kantáros mert kabátunk van. De egy kezeslábas is jó lenne.

Előre is köszi.


2011. szept. 9. 08:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy jön majd a hideg Aldi, Lidl és más olcsó üzletek is hoznak. Pl aldinak szuper jók vannak.


de bemész egy bababoltban és ott kapsz márkásakat is.

2011. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly a sárkány centerben vettem 3800-ért, valószínűleg idén is ott fogok. Iszonyat meleg volt, elég volt alá egy vékony harisnya még a legnagyobb hidegekben is. Így nézett ki az (86-os méret volt):

[link]

2011. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Vatera -idénre is, tavaly is :))

Játszós is onnan lett, ajándékba kaptuk egy olcsó ruhacsomag mellé :)

2011. szept. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha már járó gyermekre kell, nem babára, akkor szerintem az a jó, amit a második linkelt. Én is kínaiban vettem hasonlót a fiaimnak, nagyon jó. Tényleg extra meleg, kényelmes és praktikus a külön kabáttal.
2011. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Decatlonban évek óta, szuperek.
2011. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
turkáló (Tompa utca)
2011. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Túrkáló - játszani valókat ott, de ahoz korán kell kelni mert ezekre mások is vadásznak és nem sok van belőle hamar elviszik.


Teszvesz/Vatera - jól végig kell böngészni, és rosz hogy nem lehet megtaperolni, meg hát nem árt ha nem drágább a postaköltséggel egy használt mint boltban az új


Ázsia Center - egész reális áron szuper jókat lehet kapni!! Tavaly pl ott vettük azt ami a csinosabb verzió volt, és a játszósakat szereztük be máshonnan....

2011. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Decathlonban és is láttam jókat, bártro tt drágábban vannak,de nem gagyik

Aldiban is téynleg vann jó cuccok, mútkor 2 része bélet esőrucit vettem

C&A, H&M

2011. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom hányas méretet keresel, de ha 92-ig akkor ha van olyan ismerősöd aki nem rég szült, és kiváltja a DM bababónusz kuponjait van benne c&a 50%-os kupon.

Mi így vettük a téli kabátját a kisfiamnak 8 helyett 4 ezerért.Vagy vatera/teszvesz/expressz...stb.

2011. okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%

Én gagyit semmiképpen nem veszek, inkább márkásat, jó minőségűt használtan, de kifogástalan állapotban.

Már megvettem őket a vaterán :3 overál, 2 kantáros nadrág.(1-1 játszós is van közte ami itthonra a sárban hemperegni való:) Idén lesz először, hogy újra megyünk síelni, oda nem való a sárkány centeres himi-humi átázós fajta.

Mielőtt megszólnátok, 30 éve járok a hegyekbe, volt időm kitapasztalni a téli szerelések hőszigetelő képességét!

Amit én sem vennék fel, a gyerekemre sem adom rá. Fáztam eleget gyerekkoromban, mikor még nem volt nálunk elérhető a minőségi termék, nem akarom, hogy a gyerekem is ilyen emlékekkel nézzen vissza a :(

Amiket vettem: 2 Columbia, 1 Snoxx (Hervis),1 C&A ( ez kimenősre ), 2 névtelen játszósra. Az 5 db volt 20 ezer, tegnap voltam a Hervisben, megnéztem, csak a Snoxx volt 15 ezer újonnan.

2011. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!