Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora volt a gyereketek...

Mekkora volt a gyereketek mikor lecseréltétek a rácsos ágyat? és milyent vettetek, ha tudtok esetleg képet? 2 éves a fiam

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves volt májusban a fiam, de még kiságyban alszik. Igaz a 2 rács ki van neki véve. Mi decemberre tervezzük, hogy veszünk neki ágyat.
2011. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 140x70-es, kisheverővé átalakítható ágyunk van, még fent vannak a rácsok. Nem is vettem még ki a két rácsot sem, mert előfordult, hogy mászkált a drága kisfiam, vagy a sötét szobában a szoba közepén ült a szőnyegen, és játszott alvás helyett.

De most már 23 hónapos lesz, párom szerkeszt leesésgátlót hozzá ugyanolyan bükk anyagból, mint amiből az ágy van, azt felszereljük, és hozzá fog szokni a rácsnélküliséghez. Szeptembertől megy bölcsibe. Most csak azon gondolkodom, hogy előbb ott szokja meg, hogy nincs mászkálás, és utána átszereljük az ágyat itthon is, vagy fordítva legyen: előbb itthon szokja meg, ne idegen helyen, és így a bölcsiben nem éri felkészületlenül a dolog? Passz, nem tudom, hogy lenne jobb.

2011. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 éves múlt júl.4-én és 3 hete kapott új ágyat.

90*200-as emeletes fenyő ágyat kapott, nagyon szeret benne aludni. Természetesen az alsó részén alszik, leesésgátlóval.

2011. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szept. 25-én lesz 2 éves a fiam, jövőhéten lesz új ágya. Vagyis nem új, mert örökölt, de számára új lesz.

Ilyen, de nem ilyen kárpittal, azt sógorom fogja hétvégén áthúzni.

[link]

2011. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk, elmúlt 2,5 éves a lányunk, már nagyon időszerű volt. Imádja, a második képen lévőt vettük:

[link]

2011. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 hósan kapott körbetámlás gyerekheverőt.
2011. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2,5 eves a lanyom,most valtottunk minden gond nelkul egy fenyofa agyra. van leesesgatloja es alul fiokja, nagyon praktikus. a meret 160x80cm, nekem a natur szin tetszett

[link]

2011. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!