Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Költözés miatt vagy szeparáció...

Költözés miatt vagy szeparációs szorongás második felvonás?

Figyelt kérdés
Másfél hete költöztünk, 21 hónapos a kisfiunk, 5 hónapos kora óta semmi gond nem volt az alvással. Egyedül aludt el napközben és este is. Az új lakásban 1 hétig ugyanez ment, majd 2 napja éjjel elkezdett sírni, kijött az ágyából, dörömbölt az ajtón, és onnantól képtelenség egyedül hagyni az ágyában. Csak úgy alszik el, ha bemászok mellé és gubbasztok a kiságyban mellette, míg el nem alszik. Mi lehet ez?
2011. okt. 12. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

nem történt valami,ami ezt váltotta ki?

nálunk ugyanez van. de nálunk valószínűleg a kistesó születése váltotta ki ezt.régebben simán elaludt! most meg éjjelente 2-3szor felkel és ott kell feküdnöm mellette amíg el nem alszik..

2011. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyedül a költözés történt. A szobája ugyanúgy van berendezve, és a lakás is nagyjából, ugyanazokkal a bútorokkal. És az első héten semmi baj nem volt. Olyan érzésem van, mintha megijedt volna valamitől 2 napja éjjel az ágyában. Tegnap este is úgy aludt el, hogy befeküdtem mellé, szinte azonnal elaludt. Pár perc múlva kiosontam és aludt reggelig, sőt úgy kellett kelteni fél 9-kor. Most ebéd után is be kellett feküdjek vele, elaludt, kiosontam, azóta alszik (2 órája)
2011. okt. 12. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!