Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire adtok magatokra,...

Mennyire adtok magatokra, mennyi időt szorítotok magatokra a gyermek mellett?

Figyelt kérdés
fodrász, öltözködés, smink, sport, mozgás bármi ezzel kapcsolatban.
2011. okt. 12. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Mindig ápolt és csinos voltam,mért hanyagolnám el magam,azért,mert szültem?Szerintem a férjem is szóvá tenné és ezt nem várom meg.Tehát ugyan úgy,mint előtte.

A férfiak hamar észreveszik a negatív változást.

2011. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A munkám eleve megköveteli az elegáns öltözetet.

Ez alap.

Havonta egyszer járok fodrászhoz.


Hetente 1-szer jógára.

És hetente egyszer spinningre.


Nem hanyagolom el magam, de nem is törekszem görcsösen a tökéletességre. Jól akarom érezni magam a bőrömben, ez a családom miatt is fontos.

2011. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem mondanám,hogy hanyagolom magam,de sajnos többször volt rá példa hogy változtatni,csúsztatni kellett a fodrász időpontot.kozmetikushoz nem járok,mozogni meg naponta aktív séta,pontosan szaladok 2,5 évesem motorja után,ez olyan 2 km naponta.igyekszem ugyanolyan csinos lenni itthon is,de a hangulatom ami mindig nevetős mosolygós az mindig ugyanolyan,csak max estére hervad le már egy kicsit,de apa azt is feldobja.
2011. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapja szültem és igyekszem most is adni magamra. Persze vannak napok, amikor ez kevésbé jön össze. Sminket, ha csak minimálisat is, de mindig teszek fel. Rakattam fel műszempillát, így elég egy kis korrektor, szájfény és máris vállalható külseje van az embernek. A hajamat a baba előtt minden nap vasalgattam, most általában copfban van (ezzel sok időt spórolok).

Műkörömről lemondtam, mert körülményes volt megszervezni, h eljussak a körmöshöz. Lakkozni viszont szoktam.

Néha eljutok szoliba is.

Otthon mindig melegítőben vagyok, de normálisban, nem elnyűtt, kitérdesedett mackónaciban.

Minden nap 1 órát futok vagy tornázok, erről nem vagyok hajlandó lemondani. Nekem ez a hobbim.

Este fél 8-8 után, miután a babám elaludt, van időm netezni, tévézni, férjezni :)

2011. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én vagyok a kivétel:)))

A terhességem előtt nagyon adtam magamra!

Havonta fodrász,műkörmös.Rendszeresen szolárium.Szigorúan minden nap smink.Hetente háromszor 2 óra edzés:1 óra stepp aerobik,1 óra alakformáló torna.Csinosnak sőt szépnek éreztem magam és az is voltam:)Majd jött a baba várás,szülés.Most közel két éves a fiam és iszonyat elhanyagoltam magam.Az előbb felsoroltak közül semmi!De semmi:((( Negyed évente fodrász és ennyi.A szülés utáni plusz 10 kiló felesleg is rajtam maradt.Állandóan szabadidő ruhában mászkálok és egyáltalán nem adok magamra fele annyira sem mint korábban.Egyszerűen se kedvem,se energiám úgy érzem.Utálom magam és utálok tükörbe nézni:( No de most minden megváltozik remélem!Kisfiam szoktatom a bölcsibe,én pedíg jövő héttől újra dolgozom.azt hiszem nekem ez lesz az "áttörés",hogy újra visszataláljak önmagamhoz és hozzam a régi formám!Drukkoljatok nekem csajok:)))

2011. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Periodikusan változik, de valahogy legtöbbször késztetést érzek arra hogy jól nézzek ki a gyerek mellett is. Hogy is mondjam,próbálom más dolgokkal kompenálni ami elromlott.


Érted, a világ éléetemben bombázó alakomnak vége lett a terhesség és szoptatás miatt, lóg és repedezett a bőröm a testem sok részén.

Elkezdtem viszont kozmetikussal csináltatni a szemöldökömet, ez van 2-3 hetente, fodrász 2-3 havonta (festés -vágás) ha pattanások jönnek elő (mert a terhesség óta olyan mintha újra tini lennék) akkor egyszer egyszer szolárium.


Sportba belekezdtem már sokszor, de mindig abbamaradt.

Most épp jön a következő baba úgyhogy főleg nem mozgok, elég amennyit a 2,5 éves lányom megmozgat.

2011. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

-fodrász 6 hetente

-szedem a szemöldököm

-szőrteleítek(múltkor láttam játszó, egy szőrőslábú anyukát, hát nagyon gáz volt)

- normálisan öltözködöm (melegítő max túrázáshoz)

-járok szoliba

-nem sprotolok, inkább nem eszem:-)))

2011. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én csinosabb vagyok kb 7 kilóval mint teherbe esés előtt, 14 hónapos a kislányom. havonta fodrász, manikür, de közben én is ápolom a körmöm. 3-4 naponta szőrtelenitek, amikor kell szemöldököt szedek, ezt magam csinálom. folyamatosan újitom a ruhatáram maert tavalyi szezonról maradt ruháim nagyok rám.sportolni sosem sportoltam, de most néha viccből hasizmozok, de nem fontos mert nem is látszik h gyerek volt odabenn, még csk meg sem repedezett. ha elmegyünk valahiva jól kisminkelem magam:D itthon nem szoktam.
2011. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

hát, ez a kérdés engem most épp nagyon rossz passzban kapott el. A háromnapos hulla és a mosott rongy között félúton érzem magam, ezért a válaszom nem lesz túl objektív. Most épp rettenetesen elhanyagoltnak érzem magam, fáradt vagyok, fáj a hátam. Itthon mackónaciban és pólóban vagyok, más már nem jön rám, a hajam lófarokban. A szemöldökömet kiszedtem, de a körmömet már 3 napja nézem, hogy házimanikűrözni kéne (most épp a matricákra vagyok rákattanva, vettem is, de annál fáradtabb vagyok, minthogy fel is tegyem), a lábam nincs epilálva, szerencsére nem látja senki, a hónaljam szintén nincs, de most ezt is tudom takargatni. Az orvos eltiltott a szextől, a férjem most épp nem végez rajtam testnyilás-kontrollt, nem látja, hol vagypok szőrös meg hol nem. Szerencsére nem azért szeret, ahogy kinézek, bár azt megjegyezte, hogy van rajtam pár plussz kg. Azokat el is határoztam, hogy sürgősen leadom szülés után, mert igazából, míg az első terhességemnél áldásnak éreztem magát a pocakosságot, most inkább teherként élem meg. Pedig mindenki dícsér, hogy csini vagyok, édesanyám a saját varrónőm, szóval szépen öltözködök, nem vagány, hanem elegáns ruhákba, van sminkkészletem is, most újítottam be, de néha se idegem, se erőm hozzá. Ha van kedvem, sminkelek, de ez nem bevásárláshoz vagy sétához történik meg, hanem ha pl. hivatalos ügyeket megyek intézni. Bevásárolni, piacra, babaúszásra mackóban járok, templomba, könyvelőhöz, ügyintézésre szépen felöltözök (már ami még rámjön). A hajam egyenes, saját színe van, szóval fodrász 2-3 havonta, a fiam pedig itthon annyira lestrapál, hogy örülök, ha 1 órára le tudok dőlni kötni, nemhogy akkor még tornázzak (most amúgy sem javallott).

1 gyermekes, 30 hetes km

2011. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint eddig. Mind az önbecsülésem, mind a munkám megköveteli, hogy jól nézzek ki, szépen öltözködjek, jó legyen a hajam, sminkem...


Már a gyerekek előtt is rendszeresen sportoltam, most sincs ez másképp, csak már nem esténként járok futni, hanem felkelek hajnalban, és a pályán kezdem a napot. Aki akar, az talál magára időt.

2011. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!