Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák tornáztok? Figyeltek...

Anyukák tornáztok? Figyeltek magatokra a gyerek mellett? Vagy ez nem fontos?

Figyelt kérdés

2 éve szültem,mindig kerestem valami kifogást miért nem tornázom (nem érek rá a gyerek, háztartás miatt, fáradt vagyok) az utóbbi hónapokban elegem lett a kinézetem miatt, és a férjemnek is jobban akartam tetszeni. mindenhol lötyögök, elkezdtem feszesíteni, már néhány hét alatt látszik az eredmény. azóta sokkal jobb a hangulatom is, gyorsabban végzek a házimunkával, és fele annyira sem vagyok fáradt.


Ha van kedvetek kezdjetek neki ti és számoljatok be róla.


2011. márc. 26. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én életemben mindig is nagy szerepet játszott a sport, így nem esik nehezemre - sőt, igénylem - hogy sportoljak. Na meg az sem utolsó, hogy mindig is adtam magamra, és nem gondolom, hogy gyerek mellett ez kivitelezhetetlen. Én elégedett vagyok.
2011. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En is ugyan igy voltam mint te. Na amiota visszamentem dolgozni annyir rohangalok fel-ala az irodaba es sok a munkam is ebedelni is csak neha van idom. Ugyhogy sokszor csak gyorsan egy melegszendvicset kapok be vagy egy tanyer levest. Aztan hazaesek delutan akkor meg a gyerkoccel irany le a jatszoterre, hogy vele is legyek. Utanna gyorsan haza es nekifogok elokesziteni a vacsorat. Ezutan ismet kozos jatek harmasban (ferjem, kisfiam es en). Furdetes, en is zuhanyzok/furdok es vegre leulhetek. :) Ettol az eletritmustol nem kell nekem sportolnom mert a fenekem olyan feszes lett par honap alatt, mint meg soha a sok futkosastol, meg attol, hogy sosem tudok leulni pihenni. Sajnos a labaimon is erzem es neha fajnak is. Dagad a bokam sokszor mar estere. :( A hasamra mondjuk raferne egy kis torna mert az nem olyan feszes de most aztan tenleg nincs idom. :)
2011. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is megoldható. Én most várom a tesót, ha megszületett utána erősen rá állok a sportra újra.
2011. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is tornázok (2 gyerkőc: 28 hós és 5 hós), majdnem végigtornáztam a terhességeket is (az elsőt végig, másodiknál kb a felétől nem), és mindig alig vártam, hogy lejárjon a 6 hét szülés után. Rendszeresen tornázom, nekem kell és jól esik, kb heti 4 alkalommal.

Régebben eljártam, most itthon szoktam: rékázok, alexandrázok és ellipszis trénerezek.

Érdekes, nekem erre van időm, mert AKAROM :)

2011. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem van szobabiciklim, ha rendesen odateszem magam és nem sumákolom el, akkor 1-2 hét alatt nagyon látszik az eredmény. Én délelőtt megfőzök, mire elalszik a kisfiam már nincs dolgom. 1-től 3-ig durmol, ilyenkor kb. 40 percet tekerek (130-140 közötti pulzussal), aztán még marad is időm netezni ilyesmi. csak elkezdeni nehéz, pár alkalom után már igényli a testem. heti 3-4 szer biciklizem, mi is tesót tervezünk, valószínüleg el leszek némileg tiltva, mert nemrég volt egy vetélésem, de teljesen abbahagyni nem szeretném. én is sokkal jobban érzem így magam, főleg, hogy az édességet egyszerűen nem tudom letenni, de így valamennyire kompenzálom. :)
2011. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nahát, akárcsak én írtam volna ki a kérdést.:-) Én is 2 éve szültem,múlt héten lett elegem belőle,hogy úgy nézek ki,mint egy viziló, egy hete járok kondizni + hétfő óta nyomom Réka diétáját, és már tegnap megkérdezte egy barátnőm,hogy fogytam? Hát tökre örültem neki. Egyébként tényleg fogytam kicsit,mert könnyebben rámjön a farmer. Majd beszámolok hogy alakul(ok). De te is! :-)
2011. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is 2 éve szültem, abbahagytam a szoptatást és olyan 2 hónapja figyelek arra, hogy mit eszem és minden este miközben nézem a HIradót, tornázom. Szemmel láthatóan kisebb lett a hasam, a derekam is karcsúsodott és a fenekem is kerekebb lett. Azóta természetesen én is jobban érzem magamat. :o)
2011. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2éves a kislányom,1hete hagytuk abba teljesen a szopit.Meglepő,de már ettől fogytam egy kicsit.Nem eszem szénhidrátot és ebben a jó időben mindenhová bicajjal mentünk és azzal fogok még egy ideig.(8km-re van a város).Áprilistól bölcsis lesz,tervezem,hogy tornára is elfogok járni.Ez a kevéske fogyás,kis átalakulás nagy erőt adott.Amugy én elkezdtem szégyelni azt a 10kilót ami rajtam van.Mindig jó alakom volr és csinos voltam.Ujra ugy szeretnék kinézni.
2011. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sosem tornázta/om, 2 gyrekem van, 39 éves vagyok

inkább keveseteszem, most is éppen ezt csinálom, emellett 2 éve szoptatok


pedig letöltöttem már tornát, csak el kellene kezdeni:-))))

2011. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

jó olvasni Titeket!

remélem mindannyiótoknak sikeres lesz, én ma néztem 3 hónap alatt -3 kiló, és izmosabb lettem.

többet nem kell fognyom, most jön a feszesítés!


HAJRÁ CSAJOK!

2011. márc. 26. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!