Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen multivitamint vagy...

Milyen multivitamint vagy imunerősítőt adjak neki?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz a fiam 3éves és venni szeretnék neki vagy Multivitamint vagy imunerősítőt.Egy ídőben Cebion multivitamint adtam,de úgy vettem észre,hogy ettől tőbbett evett.Így is jó húsban van.Szerintetek mit vegyek neki?Láttam van imuno kids,de annak sokallom az árát pláne,hogy csak 1havi adag.Köszönöm!
2011. okt. 13. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom most múlt 3 éves, neki a Béres Actival Kid vált be, több ízben van, rágótabletta, szívesen be is veszi. Mellette most ősztől adom a Cebion c-vitamin cseppeket (kismamaként én is azt szedem), és megelőzésként Oscillococcinummal készülünk a betegségekre.
2011. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, drága a Multi tabs immuno kid. Ennek ellenére mi ezt szedjük, mert a gyószerész és a doki is ezt ajánlotta, mert ez nagyon komplex minőségi multivitamin. Immunerősítőt pedig a broncho vaxom port kapja, már a 2. kúrán vagyunk túl. Tavaly a bölcsiben nagyon beteges volt a kislányom, idén az oviban a 3. megfázásos víruson van túl, de lényegesen enyhébb lefolyással. Kb. 2-3 nap (a köhögés része tart kicsit tovább, de az nem sokat zavar). Igaz, nyáron az orrmanduláját is kivették. A doktornő szerint ezek mind közrejátszanak abban, hogy gyorsabban átlendül a betegségeken. 3,5 éves kislány anyukája.
2011. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én 3 évesem is az Immuno kidset szedi már 1 hónapja. Dokinéni és gyógyszertáros is ezt ajánlotta. Letett elém 4 különböző készítményt, hogy hasonlítsam össze. Ezt választottam. 3200pár Ft volt. Előtte Marslakót szedett a fiam, de nem voltam vele elégedett. Mióta ezt szedi, az ovistársai sorban kidőltek különböző nyavajáktól, Őneki 1x volt 2 napig rekedt a hangja, és 1x volt 3 napig taknyos. Ha belegondolok, hogy ezekből betegség lett volna, és akkor mennyi lett volna a gyógyszer ára, .... Inkább megveszem ezt.

Dokinénink azt ajánlotta, hogy novemberben még ezt adjam neki, amikor jönnek a kemény mínuszok akkor elég egy egyszerűbb multivitamin is, majd tél végén-tavasz elején újra ez.

2011. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fotucsok ***** válasza:
Én bölcsi előtt Broncho vaxomot adtam. Ezt fel kell íratni.
2011. okt. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!