Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen multivitamint kaphat...

Milyen multivitamint kaphat egy 15 hónapos?

Figyelt kérdés
Ne írjátok légyszi, hogy egyen sok gyümölcsöt, mert most nem kap multivitamint, de jövő héten elköltözünk a rokonok közelébe, náluk pedig lesz kutya-macska, és az unokatesók folyton betegek. Ezért kellene még valami plusz az eddigiekhez képest.
2011. jún. 19. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:

A kutya-macskátől betegek????????Ez nagy butaság!


Egyébként add neki a Multikidet!

2011. jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb merénylet, amit egy anya elkövethet a gyereke ellen, az a multivitamin.Annyit érsz el vele, hogy a szervezete hozzászokik a kényelmes vitaminforráshoz, és már nem fogja a bevitt táplálékból szintetizálni.Vidd nyugodtan a rokonokhoz.Egészséges 15 hónapos gyermeknek abból semmi baja nem lehet sőt a környezetváltozás jót is tehet.Kutya ,macska mit árthat? Vagy eddig teljesen steril körülmények közt nevelted?Hoppá, eszembe jutott még egy merénylet:az antibakteriális szappan.Be kell jutniuk a szervezetébe a baktériumoknak, hogy a szervezet kitermelje az antianyagot, és hogy adódó alkalommal, ne ágyúval lője a verebet, mert az allergia az.Hidd el, megvan a gyermekednek a saját védekező rendszere és teszi a dolgát, ha nem avatkozol bele.Első gyermek, ugye?Ne félj, a másodikkal, már nem lesznek ilyen aggodalmaid.Minden jót nektek!
2011. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:) Igaz, hogy ő az első gyerek, de a másodikat is féltem. Most másfél hónapos.

Oké, megértettem, amit írtok, rákérdezek majd a dokinál is, és megírom, mit mondott. Szerdán megyünk hozzá.

2011. jún. 19. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem adok neki multivitamint, viszont állandóan állatok és emberek között van, úgyhogy a játszótértől, a gyerektársaságtól és a sok cica-kutyus-paci-csacsi-őzike-tyúk-ezaz simitől edzésben van az immunrendszere.
2011. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én se adok a gyerekeimnek ilyen készítményeket. Bár néha elgondolkodtam, hogy ez baj-e? Mondjuk egyáltalán nem betegesebbek az átlagnál. De mindig arra jutottam, hogy nem veszek. A nővéremnek van 2 fia, nekik már vett egy csomó féle vitamint, de állítom, őszi-téli időszakban egymás után folyamatosan betegek. Ha a tesóm betegszik le, az meg kész katasztrófa! Minden baja van, szó szerint taknya-nyála egybe, nincs hangja meg ilyenek. Ráadásul tök nehezen gyógyul meg. Eszik a mézet ezerrel, most a különböző csírák a mániája. Nem tudom, én azt látom, hogy nem igazán van értelme. Az én gyerkőceim imádják a nyers zöldségeket, gyümölcsöket, a vitaminbevitel így megvan.

Nekem is van kisbabám, 4 hónapos, nekem a férjem volt nemrég nagyon beteg. 1 hétig nyomta az ágyat. A picinek semmi baja nem lett. Mondjuk anyatejes. Persze ne engedd, hogy puszilgassák a kis kezét, arcát, száját, meg azért ha betegek, igenis tartsanak távolságot. Én is mindig aggódtam, hogy ő el ne kapja. De egy kis odafigyeléssel nem lehet gond.

A kutyától, macskától meg ne féltsd! Az természetes, ha van a gyerekek környezetében. Hagyd, hogy erősödjön az immunrendszerük.

2011. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!