Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsibe tényleg nem viselhe...

A bölcsibe tényleg nem viselhetnek a kislányok sem fülbevalót?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Na ezt meg honnan szedted?
2011. okt. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem hallottam, nálunk minden kislánynak van fülbevalója. De egyszerűbb ha megkérdezed a bölcsi igazgatóját, lehet ott más szokások vannak.
2011. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem bölcsije válogatja. Nálunk maradhatott a fülbevaló sőt még a lányom borostyán lánca is. Viszont hallottam olyanról, ahol levetették a láncot. Fülbevalóról még nem hallottam, de ha ezt kérték tőletek akkor biztos így van. Egyébként a baleset elkerülése végett kérik, hogy ne legyen pl lánc a babán, mert a többiek piszkálhatják meghúzhatják és megfulladhat a gyerek (a borostyánlánc egyébként nem ilyen, d ha kérték volna akkor levettem volna)
2011. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nálunk ez a szabály. Félek hogy benő a füle, ha kiveszem.
2011. okt. 13. 09:46
 5/14 anonim ***** válasza:

és mivel indokolták, hogy nem viselhet fülbevalót?

Akkor próbálj meg egy másik bölcsit

2011. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Biztos ez is bölcsöde függő - félnek a véléetlen balesetektől.

Főőleg ahol sokan vannak egy csoportban, nem veszik észre még azt sem ha esetleg egyik gyerek kitépi a másiknak egy óvatlan pillanatban - azután hogy számoljanak el a szülőknek?


Szóval szerintem valahol érthető...

2011. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahova a lányom jár bölcsibe,ott lehet.De megmondták felelőséget nem vállalnak. Játék közben kiesik,akár kint vagy bent és ha nem lesz meg,akkor meg ott háborog a szülő.
2011. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sok bölcsiben kiszedetik, hiszen balesetveszélyes lehetés abölcsi nem vállalhatja a felelősséget.

Van ahol a stiftet engedik, csak olyan nem lehet amibe könnyen beleakad valami. (bár láttam már stiftet is,ami kiszakadt)

2011. okt. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem viselhetnek, én abszolút megértem. Sosem felejtem el, mikor kiskoromban beleakadtam a függönybe a fülbevalómmal... Volt ám visítás. Ki is "tépte" a fülevalót a fülemből, még jó, hogy a fülcimpámat nem vitte magával...


21L

2011. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megoldjuk mi is a dolgot, csak kíváncsi voltam máshol is van ilyen? Eddig én nem hallottam ilyenről.
2011. okt. 13. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!