Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsibe tényleg nem viselhe...

A bölcsibe tényleg nem viselhetnek a kislányok sem fülbevalót?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 09:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azóta veszik szigorúbban, hogy a szülők polgári pert indíthatnának a bölcsőde ellen,ha ott a gyerekkel történik valami. Pl kiszakad a füléből a fülbevaló. Ami könnyen megtörténhet még egy stifttel is, ha amásik gyerek belekapaszkodik.

Igy már a bölcsik nem vállalják a felelősséget

2011. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk bent maradhatott bölcsiben, nem volt vele semmi gond. Az az igazság, hogy otthon is bármikor kieshet beakadhat, vagy a kisebb-nagyobb testvér "kitépheti". Én tuti nem indítanék ezért pert. De ez az én véleményem.


Óvoda első szülőijén az ovivezető elmondta a házirendet, ebben benne volt, hogy a nem lehet semmilyen ékszer a gyereken, se fülbevaló se semmi. Nos én benthagytam, gondoltam, majd szólnak ha gond van. Eddig nem szólt senki és nem csak a Nikinek vant bent. :)

2011. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok volt e szokás de torna órán mindig akinek fülbevalója volt annak le kellett ragasztani beszélj a bölcsivel hogy leragasztod neki minden nap mert nem szeretnéd ha benőne és utána újra kéne jukasztani
2011. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk csak lógósat nem lehet, a láncot viszont levetetik reggel, az nem maradhat.
2011. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!