Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dr. Szalai Zsuzsanna bőrgyógyá...

Dr. Szalai Zsuzsanna bőrgyógyász magánrendelés?

Figyelt kérdés

Milyen árak vannak Dr.Szalai Zsuzsanna bőrgyógyász magánrendelésén?Ha valaki járt már nála,megírná?

Köszönöm:)


2011. okt. 13. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdésért, de melyik városban?
2011. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapesten,a 12.kerület Alkotás utcában.Bocsi,ezt elfelejtettem kiírni:)
2011. okt. 13. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, ha a Heim Pálos osztályvezető főorvosnőre gondolsz, akkor tudok árakat írni, mert én idén júliusban voltam nála a kisfiammal magánrendelésen. Első vizit 9000,-huf, majd következő héten 8000,-huf, 3 hónap múlva visszahívásnál 7000,-huf. Időpontot nagyjából tartják, viszont a főorvosnő nem valami "közlékeny, emberbarát" típus, viszont azt mondják a szakmájához nagyon ért.
2011. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló voltam, jó tanács: mivel kb 5 perc az egész vizit, jó alaposan gondold át előtte, mit szeretnél megkérdezni, vagy akár írd is fel, nehogy úgy járj, mint én, hogy miután kijöttünk, akkor jutott eszembe számtalan kérdés, amit fel szerettem volna tenni.
2011. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszodat!Ahhoz képest,hogy elég drága,akkor lehetne közlékenyebb a Doktornő!Majd kiderül!Szép napot!:)
2011. okt. 14. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!