Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 évesen 8,8 kg. Kb két...

1,5 évesen 8,8 kg. Kb két hónapja nem is hízik, és rettentő keveset eszik? Ekcémás, de a bőrgyógyász szerint nincs köze az étkezéshez. Van másnak is ilyen gondja? Voltatok valamilyen kivizsgáláson? Kiderült valami gond? Merre induljunk?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

hát nekem is ekcémás a lányom és 1 évesen volt 8200g de neki sem volt köze hozzá mármint az étkezésnek a ekcémához

mondjuk nálunk csak télen jön ki mikor tavasz van és sokat van napon akkor elmúlik megnézte a doki adott egy krémet ami jól karban tartja és mellette homeopátiás szert kap így szépen karban lehet tartani

neki ennyire érzékeny száraz bőre van

2011. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáltál neki adni étvágyhozót? Pl. a Béres-csepp nagyon jó. Nálunk az is hozzájárult a nem evéshez, mikor jöttek a rágófogak.
2011. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gastroenterológia
2011. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Háziorvos!


Laborbeutaló, gastroenterológia!


2 ekcémás gyerekem van, mi is azok vagyunk, de ennek semmi köze az étkezéshez, hízáshoz.

2011. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Antus ***** válasza:
Szia! 1 év 4 hónapos lányom 8 kg. Keveset eszik, nem hízik, dettó. Orvosnál voltunk szurin, ott kiderült, hogy még szoptatok, és lecsesztek, hogy biztos azért eszik keveset, mert adok neki helyette cicit, és ha abbahagynám a szoptatást, akkor enne rendesen. Tehát haggyam abba! Én nem hagytam abba, de mindent megteszek azért, hogy belecsaljak egy kis főtt ételt. Azért elküldtek egy vérképre, mert ha nem kap elég vitamint a kajákból, akkor felléphet a vashiány és akkor azt pótolni kell.
2011. nov. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!