Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehet valaki ilyen...

Hogy lehet valaki ilyen telhetetlen?

Figyelt kérdés

Komoylan mondom felfordul a gyomrom az ilyen emberektől. Az előbb is írta egy velem egyidős lány,hogy kapott nemrég egy Iphone-t az apjától és utána egy Notebookot és most akar egy Ipadet mindenáron. Most komoylan szerintetek ez normális? Elkényeztett kis ***:@

Jó persze kicsit irigy is vagyok rá,mert nekünk nem ilyen az anyagi helyzetünk,nem kaphatok minden hónapban új telefont vagy számítógépet,sőt ruhát se kapok mindennap.Nekem ilyen: [link] telefonom van már 3 éve,szeretnék új telefont,de most sehogy sem lehet megoldani. Így jártam,max ballagásra kaphatok,jövőre.Laptopot is szeretnék,de tudom,hogy elérhetetlen. Szerintetek ez a neveléstől is függ?(mármint,hogy ilyen követelödző)


2011. jún. 5. 18:46
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
16%

Te kérdést írtál ki az én kérdésem miatt???

Ez már komolyan mondom,gáz...

Ennyire unatkozol,vagy mi?!

2011. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
98%

Persze hogy függ neveléstől. Ha úgy nő fel valaki, hogy ezeket a dolgokat könnyedén megkapja, akkor nyilván hajlamos lesz visszaélni vele.


De te azért ne irigykedj, a laptop bőven ráér egyetemkezdésig.

2011. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
10%

Amúgy te hol olvastad,hogy kaptam új iPhone-t?:O

Mert én telefont írtam,de mindegy...-.-

2011. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Bocs,akkor Ipod :'DD
2011. jún. 5. 18:53
 5/46 anonim ***** válasza:
89%
Mobilom 19 évesen volt először, babapiskóta alkatel (te már azt se tudod milyen) és érettségim után kaptam. Saját laptopom 3 éve van pedig régen felnőtt vagyok. IPadom nincs, nem is lesz gyanítom, mert nincs rá szükségem. 1 évvel ezelőttig pedig képcsöves hagyományos tévét néztünk. Mégsem érzem magam szegénynek. Még nem hiszitek el de jóesetben rájöttök, nem ez az, ami boldoggá tesz.
2011. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első válaszoló: olvastam a kérdésed, és inkább a te hozzáállásod a gáz.

Remélem anyukádnak van annyi esze (a leírásod alapján biztosan van), hogy nem enged a követelőzésednek.

Borzasztóan el vagy kényeztetve, javaslom, hogy dolgozz meg először valamiért, mert ha valami miatt rosszra fordul a sorotok, akkor iszonyatosan nagyot koppansz.

Én is megvehetnék bármit a gyerekemnek, de nem teszem, ha normális embert akarok belőle nevelni, akkor nem kap meg mindent, amit csak kiagyal, mert semmit nem fog igazán értékelni.


Ahogy te sem - kiváló vagy elrettentő példának: még meg se melegedett a netbook, és az I-pod, már mást akarsz, ahelyett, hogy értékelnéd, azt, amid van.


KÉrdező, egy kis irigység nem árt:)

Viszont gondolj arra, hogy azok z emberek, akiknek minden a s.egge alá lett téve, nagyon sokra ritkán viszik. (tisztelet a kivételnek) Azok viszont, akik mindenért megdolgoznak, mind a sikert, mind az elért eredményt jobban értékelik, messzebbre, magasabbra jutnak.

Ha valakinek az az életcélja, hogy elkápráztasson másokat azzal, hogy mi mindene van, amit a szülei vásároltak neki a saját pénzükből, az nem igazán értékes ember. Más tollával ékeskedni igen szánalmas. Úgyhogy fel a fejjel, kitartást, és sok sikert!

2011. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
17%

Nem kicsit vagy irigy hanem nagyon irigy vagy.

Miért fáj hogy ez a másik lány mennyi mindent kapott?


Egyszerüen ha szertnél valami új dolgot gyüjtsél rá.

Ha elmúltál már 16 menjél el dolgozni a nyáron, ha meg még nem akkor kérj szülinapra, karácsonyra, midenkitöl pénzt és gyüjtsd össze.

2011. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Egyébként nekünk sincs olyan vékonyított LCD tévénk. Sima van,de nagy. Egyébként nyertük. :D
2011. jún. 5. 18:58
 9/46 A kérdező kommentje:
Irigy vagyok,na és? Nem érdemli meg. És hidd el menni,fogok de most még sehova nem vennének fel.
2011. jún. 5. 18:59
 10/46 A kérdező kommentje:
Egyébként meg pont az,hogy miből gyűjtsek? Nem kapok havonta 50 000-ret csak úgy zsebpénznek.
2011. jún. 5. 19:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!