Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig van tej elválasztás után?

Meddig van tej elválasztás után?

Figyelt kérdés
Kisfiam 25 hónapos kora óta nem szopik. 32 hónapos lesz a kisfiam holnap, de még mindég van 1-2 csepp tej. Régen nem néztem már, csak most megnyomtam a cicimet, és jött.
2011. okt. 14. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés!

Én anyatejleadó voltam a kisfiam 16 hónapos koráig.Havi szinten elvittek 30 litert,de már annyira fájtak a melleim,hogy elmentem a nőgyógyászomhoz,aki gyógyszerrel elapasztotta(Bromocriptin),mert egy cseppet sem akart apadni.Szépen el is apadt 2 hét alatt.Most eltelt félév s visszajött a tejem múlthéten.Mindenki csodálkozik,hogy ilyet még nem is hallottak.

2011. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én tavaly augusztusban hagytam abba szoptatást (2 éven túl szopizott az én lányom is)és tavasszal még, ha megnyomtam a mellem 1-2 cseppet még ki tudtam préselni. Sűrűn nem próbáltam, de az "egy éves évforduló" környékén újra megnéztem kíváncsiságból, és akkor már bizony nem jött semmi. Szerintem ez még belefér.

De amit az előttem válaszoló leírt, az azért elég ritka dolog.

2011. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!