Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ti mit szóltok ehhez?

Anyukák! Ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Párom a vita hevében azt mondta, hogy örüljek hogy nem jelent fel, mert elköltöm a gyerek pénzét... (gYEs) mivel van hogy magamnak is veszek belölle valamit.. kaja ruha..stb.. lányom csinosan öltözik, mindene megvan..párom szerint azt a pénzt a gyerek kapja, ÉN NEM DOLGOZOK MEG ÉRTE!!

Mikor kicsi volt a lányomm,soha nem kellt éjjel fel hozzá, egyszersem.. egészségesen, a 3 éves gyerekre nem vigyázott 1 napot.. és kérdezi miért anyás?, nos én összecsomagoltam és otthagytam.. még egedül is jobb mint egy nulla emberrel.. dolgoztam gyes alatt néhány órát, dédivel volt addig a gyerköc, pénzt ugyanannyit vittem haza mint ő.. egy percig nem tartott el..csak nekem termésetes volt, hogy kaját családnak főzzem hisz azok voltunk.. megkorát tévedtem...

mit gondolhat milyen ember az ilyen???anyukák ti hogy gondoljátok, én azt gondolom, hogy ha a gyes elmegy a megélhetésre, ill. néha anyuka magára is költ belölle(csak szükséges dolog, nem luxus, ruha kaja) az normális, hiszen azért én mint anya megdolgozok, nevelem gondozom a lányom.. ILYEN ALAPON A BETEG EMBERT ÁPOló személy ápolási díjat kapja meg maga a beteg???

nem értem ezt.. milyen ember az ilyen aki ilyet mond. szíven ütött....hisz a családért minden feladtam.. mindig csak kb..20-dik voltam a sorban, mindenkit magam eléhelyezve és ilyet mond???


2011. okt. 14. 13:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

páros lábbal rúgtam volna ki, nehogy már ne költhessek magamra is

egy csalédban közs pénz, tök mindegy ki hoz haza többet

2011. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

én is úgy gondolnám, hogy a közös pénz, közös kiadásoak... nos ezért repült is mert már nem birtam.. amit én kerestem feléltük, az ővét meg eltette.. számla felét fizette.. ennyi..

Már az is eszembe jutott, nem e volt valakije mert amúgy régen nem volt ilyen, és bizony nicns megtakarítása.. hova tette a fizetése többi részét?

de mondjuk már tök mindegy..akkor sem kéne ha térdenállva jönne..kapott sok esélyt a változásra..

2011. okt. 14. 14:02
 13/16 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen hogy ez a pénz ide megy, ez a pénz meg oda, összerakunk mindent, ha több kell a hitelre akkor lehet nem ebben a hónapban hanem a következőben kap a gyerek új ruhát, szerintem kínjában már nem tudott mit mondani, gondolom ideges is volt, ilyenkor a buta emberek bután érvelnek..
2011. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hú akkor engem a férjed már bilincsben vitetne el. Ebben a hónapban már egy fillérem sincs, mert a két gyerekre téli ruhákat mindent(ok a hótaposó csizmákat még nem) megvettem, és a jövő hónapban én jövök, mert nincs egy nadrágom, amivel a télbe belemehetnék.

Ha a férjem egyszer is nekiállt volna elszámoltatni, hogy az a pici a számlák és a bébik után hová lesz a tökét...

És érdekes, mert múlt hónapban a férjemnek kellett volna fizetnie a számlákat, és ebben a hónapban minden felszólítással jött(ő 120at hoz haza nekem meg gyes+2csp, mégse jutott el befizetni a számlákat, nem ment el vásárolni, és nincs pénze:S)

2011. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mit szólok? Hm... Car neked, hogy ilyen a kapcsolatod...Biztos nem lesz hosszú életű...
2011. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
mint irtam, kiraktam. és 10 éves kapcsolat zárult le ezzel.. szóval nem volt mindig igy, de kedves utolsó kívánom, hogy a te párod ne forduljon ki magából soha, hogy ilyet át kelljen élned. szép napot mindenkinek.
2011. okt. 16. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!