Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a gyereked kedvenc...

Melyik a gyereked kedvenc meséje? Te is "szereted"?

Figyelt kérdés
Úgy értem van sok mese amit imádnak a gyerekek, például az Elmo, amitől viszont én megőrülök. De vannak mesék amiket én is megnézek a gyerekekkel szívesen.
2011. okt. 14. 16:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem igazán tv-zik, nem köti le. De volt egyszer asszem a minimaxon vmi hajós mese(azóta se láttam, bár lehet megy) az lekötötte kb 10 percre, meg néha a thomas. Viszont a forma1-t szereti, meg ha vmeik discoveryn igazi vonatos film megy abban is nézi a vonatokat. Nekem ezeket én megnézem, általában együtt nézzük.

Viszont az rtl-n szokott menni micky egérnek vmi meséje "hééé, pööörgööönc" na az kikészít, a Dórával együtt...

Ja meg a Duck tv, amin repkednek a halak és másznak a madarak. Legalábbis akárhányszor belenéztem mindig ilyesmi volt. OK, h baba tv, de akkor már az álatok csinálják amit életben... Ne a hülyeséget tanulják meg akármilyen kicsik is.

2011. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 2 éves lesz decemberben. Ő csak a Bogyó és Babócát nézi (max. még a Hunyor majort). A többi nem fogja meg. Gondolom, egyelőre... Mondjuk a Bogyó és Babóca tényleg nagyon jól kitalált mese, rengeteget tanul is belőle, én is szeretem :), Pogány Judit meg egyszerűen fantasztikus! De persze könyvben is mindig ezt kell nézegetni.
2011. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Kisvakond, Thomas, Eperke, Vuk, Chuggington.

Ezeken kívül: Gyerekdalok és mondókák (minimaxos) és Lilly baba.

Lillyt kifejezetten utálom, a többivel elvagyok, bár Eperke elég nyálaska. De ha neki ez tetszik... :-)

2011. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mostani "új " meséket nem sokat szokott nézni.Inkább elindítom neki : 101 kiskutya,Hófehérke és a hét törpe,Hamupipőke,Piroska és a farkas,Balto,Szaffi,Vukk,Hupikék törpikék stb.
2011. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

2 éves a fiam, nála már nyáron lecsengett a Verdák mánia, de akkor naponta minimum 3szor ment. Legalább 200szor láttuk. Utána jött a Némó mánia, azt is minden nap legalább 3szor. Azzal kelt, hogy Be, halacska...

Most Thomas, Chuggington, Dobd el a pelust Elmo, Mickey egér játszótere, Mr. Bean, Kis piros traktor, Ziggby, Roary a nyerő, de biztos van még, csak ennyi jutott eszembe hirtelen.

2011. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%

Amiket mindketten szeretünk:


Kisvakond

Aranyhaj

Gumimacik

Macskarisztokraták

101 kiskutya

Toy story

Shrek (ez a legszelídebb és békésebb mind közül)

Hattyúk tava

Kockásfülű nyúl


Amit a gyerek szeret, de én nem:

Túl a sövényen ( a chipsmánia miatt)

Hamupikőke (sok a gonosz szereplő)

Hófehérke ( a zenéje csúcsszuper, de nagyon agresszív és ijesztő)

Tom és Jerry (no comment, idegesítő)

Cincin lovag (félelmetes)

Nemo (én szeretném, de sok az ijesztő rész benne)

2011. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

2 és fél éves kisfiú

én is szeretem a kedvenc meséit, bár kétségtelenül rettenetesen unom őket...

Verdák

Matuka meséi

Bob mester (ebből 5 állandó kedvenc rész van...)

Gyerekdalok és mondókák

Kisvakond (ezeket szeretem a legjobban, de már ezeket is unom)

Thomassal csak akkor próbálkozik, ha már mindenre nemet mondtam, amúgy nem szeretem, olyan kis bugyuta mesének tartom, szerencsére ő sem rajong érte

Nálunk is csak olyan mese mehet, ami átment a szűrőmön, tehát szinte csak dvd-s meséket néz

tv-ből duck tv mehet, de ezt már kinőtte, max. csak szól mellette

de ha lányom lenne Dórát biztosan nem nézhetné, mert néha láttam egy egy részt hétvégén a tv-ben és ki lehetne kergetni vele a világból.... :)

2011. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%
Jókat mosolyogtam a válaszokon. Látom azért nem mindenki szereti a Dórát, meg a hasonlókat. :) Nekem speciel Tom és Jerry a kedvencem, a mai napig is. Kisfiam most lesz 3 éves decemberben. Imádja a Micimackót elsősorban, Thomas, Kisvakond, Vipo, Újabban a Minimentők megy, ettől van végem, nem vagyok oda érte, de ha kell, nézem Vele együtt :)), Lúdas Matyi, a Verdák nem különösebben érdekli, de tavaly szülinapjára Mcquenn tortája volt, aminek nagyon örült :), Tom&Jerry, most Nouky és barátai, ez új még Neki, de szereti, Bogyó és Babóca, na azt szívesen megnézem én is, régebben Gyerekdalok és Mondókák, amit kívülről tud, az összeset, annyiszor megnézte már, most már tabu, na és ami a legérdekesebb, zenét néz, aki ismeri Yanni-t, nos Őt szokta nézni. Kellemes hangzású, nem vad, nem "nyálas", szóval ha ezt szeretné nézni, akkor Apával beülünk mi is, és egy darabig együtt nézzük. :) Nagyon szereti a zenét...
2011. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Malacka,a hős. Örülök, hogy nem Elmót meg ilyeneket néz, de eléggé unom már. Túlvagyunk továbbá egy Bogyó és Babóca korszakon.
2011. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

2 és fél évesem mostanában érdeklődik a mesék iránt.

Kedvencei: Bogyó és babóca, Thomas, Szirénázó szupercsapat

2011. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!