Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a gyereked kedvenc...

Melyik a gyereked kedvenc meséje? Te is "szereted"?

Figyelt kérdés
Úgy értem van sok mese amit imádnak a gyerekek, például az Elmo, amitől viszont én megőrülök. De vannak mesék amiket én is megnézek a gyerekekkel szívesen.
2011. okt. 14. 16:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülök, hogy más se csípi a Dórát meg a másik idegesítőt :) Valami rém bugyuta.

Nálunk most Chaggington meg Thomas a "menő", plusz a Verdáktól 1 hete nem bírunk elszakadni. De azért is megnyugodtam, mert vki írta, hogy 200szor is megnézték már....Én már kezdem fújni kívülről :):S

2011. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
50%

Az en lanyom Dora fuggo. Lehet, h egy kicsit idegesito egy felnott ember szamara, de egy 3 evesnek csak ajanlani tudom. (amugy gyermekpszichologus vagyok)

pusz

2011. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

az én lassan 3 éves kislányomnak mindene a kisvakond. jelenleg éppen a kisvakond a városban c. rész. az megvan könyvben is. minden nap megnézi, van hogy többször is. én szeretem. amit még néz, az a maja a méhecske. azt én nem annyira szeretem.

amúgy nálunk nincs mesecsatorna, csak dvd- de abból is csak ez a két fajta, meg egy frakkos. azt is szeretem.

2011. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!