Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintem én vagyok világ a...

Szerintem én vagyok világ a legfigyelmetlenebb anyukája. Más is csinált már ilyen vagy hasonló hülyeséget?

Figyelt kérdés
a 4éves kislányom ma úgy kelt,hogy üvöltött a fájdalomtól,annnyira fájt a füle,és el is vittem orvoshoz.felírt két fajta gyógyszert.és amint haza értünk,gyorsan bele is akartam csepegteni a fülébe,hogy enyhítsem a fájdalmát.és sajnos utána vettem észre,hogy a fülcseppnek fura málna illata van.akkor esett le,hogy az nem fülbe való cseppek voltak.gyorsan kimostam a fülét,szerencsére nem sok ment bele,mert sűrűbb volt mint egy fülcsepp,-de nem tudom hogy lehetek ennyire béna!!
2011. okt. 14. 18:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
43%
tegnap 21:41 vagyok,gondolom nekem szántad a lepontozós kioktatást,mert én voltam az első aki nagyon ért egyet a vicc csinálásból azzal mit etetünk mit itatunk meg a gyerekkel,de a pontozást nem én csináltam,nem is érdekel,nem az én ingem nem veszem magamra csak tudd te is.Amúgy meg nem mindegy ki hogyan és miért használja a lepontozást?presztis kérdést kell belőle csinálni?
2011. okt. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem neked szántam, és nem is presztízskérdés, csak itt sok embernek van baja az értelmezéssel.
2011. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

köszi 21:44-es!


kicsit már kezdem magam jobban érezni az olvasottaktól!

2011. okt. 15. 17:25
 24/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem viccesen sztorizgatunk, hanem nyugtatjuk egymást és a kérdezőt. Szerintem mindenki hibázhat, még akkor is, ha nem mentség a fáradtság, ezer mindenre figyelünk egy nap. Túlzásokba meg nem kell esni, szerintem a sósavat senki nem tartja a gyerek gyógyszere mellet..
2011. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
nekem is 2gyerekem van a nagyobbik 3 múlt,a kicsi 5hónapos.Hidd el,én is azt gondoltam eddig hogy én hasonló hülyeséget soha nem fogok csinálni..-de megtörtént sajnos! és nem gondolnám,hogy ebből bárki is vicces sztorizgatós oldalt akarna csinálni. egyszerűen csak megosztották,hogy milyen hibákat követtek el..
2011. okt. 15. 18:12
 26/26 anonim ***** válasza:

OFF

Miért ki nevet????? Csak elmesélik, ki mit hibázott már, nem viccelődés, röhögés folyik itt.

:P

Én ilyesmit nem csináltam még (3 gyerek) de egyszer elgurult a babakocsi :( Kész vagyok még most is, ha eszembe jut, milyen szerencse, hogy nem lett belőle baj!

Senki nem tökéletes, és csak a szerencsén múlik, hogy a hibából lesz-e tragédia.

2011. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!