Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintem én vagyok világ a...

Szerintem én vagyok világ a legfigyelmetlenebb anyukája. Más is csinált már ilyen vagy hasonló hülyeséget?

Figyelt kérdés
a 4éves kislányom ma úgy kelt,hogy üvöltött a fájdalomtól,annnyira fájt a füle,és el is vittem orvoshoz.felírt két fajta gyógyszert.és amint haza értünk,gyorsan bele is akartam csepegteni a fülébe,hogy enyhítsem a fájdalmát.és sajnos utána vettem észre,hogy a fülcseppnek fura málna illata van.akkor esett le,hogy az nem fülbe való cseppek voltak.gyorsan kimostam a fülét,szerencsére nem sok ment bele,mert sűrűbb volt mint egy fülcsepp,-de nem tudom hogy lehetek ennyire béna!!
2011. okt. 14. 18:56
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

én is mindig azzal kezdem,-sőt részlesen el olvasom,hogy mik a mellékhatásai,amitől rendszerint megrémülök!most az egyszer hagytam ki,mert tényleg nagyon siettem. és a gyógyszertáros nő is megzavart,mert elmondta,hogy 3×10 csepp stb.és én mondtam neki,hogy:hű olyansokat! nem lesz egyszerű,mert nem marad nyugton,és erre azt mondta,hogy nem baj ebből fele is elég ,mert ezek elég nagy cseppek. én végig abba a hitbe voltam,hogy a fülcseppről beszél.

máskor akármennyire visít,elfogom olvasni!

2011. okt. 14. 20:14
 12/26 anonim ***** válasza:
55%
Én egyszer a sós oldatos orrspray-t akartam neki az orrába fújni, de elrántotta a fejét és a szemébe ment, szegénykém három napig olyan csipás volt, hogy nem bírta a szemét kinyitni, úgy össze volt ragadva neki. Annyira sajnáltam szegénykémet... Néhány napig borogattam kamillával, szerencsére rendbe jött... Azt már inkább el se mesélem, hogy éreztem magam, mikor 3,5 hónaposan legurult az ágyról...:( Anyák vagyunk, emberek vagyunk, tévedünk. Nem mondom, hogy nem hibáztál (ahogy én is, meg sokan mások, és mennyit fogunk is még!!), de ettől nem vagy rossz anya. Kicsit jobban figyelsz legközelebb, és minden rendben van:)
2011. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
51%

4 hónapos korában szájpenésze lett. Mindig a cumiját kentem be az ecsetelővel. Az egyik alkalommal észrevettem, hogy valami nincs renden. Rózsaméz helyett 70% ALKOHOLLAL kentem be a cumit!!! Azt hittem, hogy elájulok abban a pillanatban! Mire kivettem a szájából a cumit, addigra szépen leszopogatta róla az alkoholt!

Így utólag nagyon vicces, akkor nem volt az. Azért a te fülcsepegtetésed is nagyon komoly!

2011. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

hű ha,nem semmik ezek a történetek!

egy kicsit kezdek megnyugodni,hogy más is hibázott már.

de a lelkiismeretfurdalásom az tuti soha nem fog elmúlni...!

2011. okt. 14. 20:19
 15/26 anonim ***** válasza:
55%
fiam, kb 3 hónapos volt, este kapta a Gripe Watert-t a pukik könnyítésére, és egyik este, hulla fáradtan, kanál a kezembe, gyerek az ölembe, és fogtam az üveget, és már töltöttem volna ki a pohárba, mikor anyum- te mit csinálsz?. és akkor néztem, a babaolajat akartam neki beadni, pedig nem volt ugyanolyan az üveg, csak kimerült voltam. nem mentség, szerencsére nem történt semmi, mert nem adtam be, de minden fáradság kiment a szememből. Ne ostorozd magad, nem lett semmmi baja, azóta is jobban odafigyelek,, pegid már 17 hónapos, de bennem maradt a dolog.
2011. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
42%
hát én azért nem csinálnék ebből akkora viccet,sztorizgató oldalt.nekem 2 gyerekem van,a második 3 éves lesz,de én még ilyet soha nem csináltam,de olvastam itt azért elég durva dolgot is,te kérdező még a lájtos kategóriába tartozol.és most nem azt mondom én mennyire tökéletes vagyok,mert közel se,de ilyenben gyakorlatilag nem ismerek nemtörődömséget,figyelmetlenséget.bocs ha megbántok valakit,de nekem azért elég durva itt olvasni miket le nem nyeletnek a bébikkel.szerintetek tragédia nem lehet a figyelmetlenségből,ha meg beteg egy gyerek nem ezerszer körültekintőbb az ember??ne haragudj még egyszer de nekem ez fáj.Le lehet pontozni.kösz.
2011. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Na ezt olvasd el:


[link]


Van benne bepelenkázott darázstól kezdve minden!

2011. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

off: Na, ismét voltak a 8 általánosos lepontozók .... Akiknek az értő olvasás nem az erőssége....

Akkor leírom: nem az egyetértés, illetve egyet nem értés esetén kell zöld, illetve piros kezecskét nyomni, hanem az alapján, hogy HASZNOS volt-e a válasz, azaz a kérdező megtudta-e belőle, amire kívácsi. Úgyhogy aki a kérdésre válaszolt, és műár csak 32%-os volt a válasz, azt most felpontoztam.

2011. okt. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
52%

Nekünk a polcon egymás mellett állt az orrcsepp és a vigantol, pár napig az orrcseppből kapott napi 1 cseppet a szájába.

Nagyon kialvatlan voltam abban az időben.

2011. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
45%

Ezek szerintem egyáltalán nem vicces dolgok. Mi van, ha véletlenül a sósav kerül a kezedbe? Azon is így nevetsz majd?


Ez pusztán figyelmetlenség, aminek elég súlyos következményei is lehetnek. Jaj,fáradt vagyok... sajnos ez nem mentség. Ha ne'adj isten valami baja lesz a babádnak, a kórházban is ezt mondod? Bocsánat, doktor úr, fáradt voltam... elég gáz.

2011. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!