Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeretheti jobban az óvó nénit?

Szeretheti jobban az óvó nénit?

Figyelt kérdés
Egyik nap azt mondta középsős fiam, hogy jobban szereti az óvó nénit,mint engem. Kérdeztem miért. Azt mondta, azért mert minden nap tanít versikét, mondókát, új feladatokat tanulnak. Én meg azt válaszoltam, hogy neki ez a dolga. Ezt tanulta, sokkal több mindent tud, mint én, ezért óvó néni. De azért engem is szeret, mondja is mindig, tudom is. Na most akkor mire gondoljak? Szerintem még ebben a korban nem tudják igazán mérlegelni, kit hogy szeretnek. Történt már ilyen mással is?
2011. okt. 15. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én minden nap mesélek, sokat játszunk, az egyik óvónéninek meg azt mondta egyszer a nagyobb, hogy legyen az anyukája, mert az övé nem foglalkozik vele. De ismert az óvónő, tudta hogy ez nem így van... Mondanak még sok lükeséget ami az adott pillanatban a fejükbe villan, nem kell mindent komolyan venni.

Ha rossz kedvük van, pillanatok alatt odavághatják, hogy utállak, pár perccel később meg ölelgethet és mondogathatja hogy te vagy a világ legaranyosabb anyukája.

2011. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsi még, nem érti mit jelent pontosan amit mond. Fura lenne, ha ennyi idősen azt mondaná, hogy "anya, a Katinénire inkább felnézek mint rád, mert ő mindig valami újra tanít" A mondandójának ez a lényege.
2011. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

AZ én 4 éves fiam is sokszor mondja, hogy úgy de úgy szereti az Erzsi nénit. Én pedig erre átölelem és boldogan mondom, hogy mennyire nagyon örülök, hogy ennyire szereted az Erzsi nénit.

Mindketten boldogok vagyunk és megy tovább a nap. Nem értem a problémát. Olyan meg nincs, hogy az egyiket jobban szereti mint a másikat...egyik pillanatban az egyiket szereti a másikban a másikat, vagy mindkettőt egyszerre, de egy gyerek szerintem nem szeret jobban vagy kevésbé jobban...

2011. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!