Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy öltöztetitek fel a...

Hogy öltöztetitek fel a gyereket ha gyűlöli az overált és a kantáros nadrágot is?

Figyelt kérdés
A fiam 26 hónapos és gyűlöli ha bebugyolálom,már tavaly is csak a kétrészes(kabát,nadrág)variációt tűrte meg magán.Akkor még nemvolt ezzel probléma mert még babakocsiztunk,de már nemhasználjuk és így félek hogy kilesz folyton a dereka mert izeg mozog össze vissza.Próbáljam ráerőltetni a kantárosat vagy hosszabb pulóver a kabát alá ami jól eltakarja a derekát?
2011. okt. 15. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én próbálnám :)

Hátha...

2011. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én kantárosat azért sem adok rá, mert szobatiszta és nem bajlódnék az utcán esetleg a kantárral.

Hosszabb pulcsi, poló begyűrve a nadrágba, derék feletti harisnya és nincs kint a dereka.

2011. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az egészsége a tét, fontos, hogy ne fázzon fel, te legyél a főnök.
2011. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen ügyekben marhára nem érdekel, hogy mit akar a gyerek. Igenis, ha Te kantáros nacit akarsz ráadni, akkor add rá és kész. Az én lányom fél méterenként lehajolt ennyi idősen minden vacakért a földre, és nálunk egyáltalán nem jött be a "betűröm a hosszú pulcsit" módszer.
2011. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még előtte állunk a vásárlásnak csak nemtudom milyet célszerűbb.Már ő is szobatiszta és elég bajos a kantárossal bajlódni ha valahol rájön a pisilhetnék.Arra is gondoltam hogy valamilyen hosszított fazonú kabátot kellene venni ami kb térdig ér de én még ilyet nemis láttam nemtudom létezik e kicsiknek ilyen fazonú,ennek az ellenérve az hogy akadályozná a szabad mozgásban:(

2011. okt. 16. 13:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vágom az összefüggést. A bélelt nacit utcán hordjuk. Mínuszokban amúgy se pisilhet az utcán, nem? Amúgy van elöl cipzáras verzió, nekünk ilyenünk van. Bár kislányom lévén nem sokra megyünk vele :)
2011. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

fiam van, es van egy narancssarga kantaros nadragja (meg egy sotetbarna). a narancssarga a kukásnadrág (imadja a kukasokat, a kukasautot, stb).

szoval ha felveszi a kantaros nadragot, o a kukasbacsi. a kukasbacsik zsebében sokminden lehet, gesztenye, zsebkendo, neha csoki, stb.

szoval ha felveszi, akkor o a kukasbacsi, nagyon boldog :))


a barna nadragot kicsit nehezebb ravarazsolnom, de arra is ki szoktam talalni valamit, ami epp a kedvence (peldaul scooby doobol bozontnak is barna a nadragja, zold poloval o lesz bozont, vagy a mickey egerbol pete macskanak, aki megkeresi goofyt, de goofy csak akkor ismeri meg, ha pete-nadragban lesz, stb)


kicsit macerásabb, mint egybol rapakolni a gyerekre, de en orulok, hogy meguszok ezzel egy kiadós hisztit.

2011. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy a hidegbe nemfogom pisiltetni,de ha valahová betudnám is vinni elintézni a dolgát,bepisilne mire kibugyolálnám!Amúgy már eldöntöttem hogy veszek egy kantárosat és egy kabát+nadrág verziót,amúgyis kell váltásnak is!

Jó ötlet az utolsó válaszolótól hogy valamihez köti a dolgot,nálunk talán lehet bejön ha pl verda,thomas,vagy roary van rajta!

2011. okt. 16. 19:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ekkora korukban nem adtam rájuk ilyesmit. Inkább vastag harisnyát, vagy két nadrágot, vagy harisnyát és két nadrágot, Pólót, ha betűröd harisnya alá, nem csúszik ki olyan könnyen. Meg télen nem úgy mozognak talán, mint nyáron a játszón, inkább csak sétálás futkosás van gondolom, abba nem tudnak úgy szétesni a ruháji.

Próbáld a réteges öltöztetést, a kabátja legyen hosszú fajta, ilyesmiket kipróbálhatsz. Nem azt akarom mondani, hogy mindig dőlj be a gyereknek, de ha valamit másképp is meglehet, akkor miért hisztizzen bárki is.

2011. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A H&M-ben most vettem olyan sínadrágot, aminek hosszú a dereka, 2490 Ft-ért, ebben biztos nem lesz kint a dereka. Ha van a közeletekben, akkor talán érdemes lenne megnézni.
2011. okt. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!