Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyerkőcötöket...

2 év körüli gyerkőcötöket hogyan öltöztetitek, mikor ilyen időben lementek? Ez így sok?

Figyelt kérdés
Én ezeket adom rá:hosszú ujjú body,kardigán,harisnya,farmer,sapka,vékonyabb kabát.
2011. okt. 11. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Enyém így mostanában: de biciklizik, úgyhogy mozog:

farmer, trikó, póló, kardigán, mellény, sapka.

Ha játszótérre mennénk, akkor kellene a harisnya is.

2011. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2 éves a fiam, kertes házban lakunk, így ha fázna, könnyen tudok menni még egy rétegért.

Szóval, ami ma de. volt rajta:

alsó gatya, zokni, póló, melegítő nadrág, hosszú ujjú póló, vékony polár kabát, sapka.

2011. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy öltöztetem, mind ahogy én öltözöm: fehérnemü, zokni, sima nadrág (nem bélelt), pólótrikó, pulover.


Kabát meg sapka ilyenkor még felesleges, a gyereknek meg végképp, mert sokkal többet mozog, mint egy felnött.

2011. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 fotucsok ***** válasza:
trikó, hosszúujjú póló, pulcsi, és ha kell mellény. Harisnya nem, de egy normál őszi nadrág, zokni, zárt cipő.
2011. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát sapkát én sem adok rá, főleg ma.

Ma ez volt rajta:Hosszú ujjú body,vékony hosszú újjú felső,pulcsi, mellény, ami nem túl vastag, ilyen átmeneti féle, sportcipő.

Szerintem ebbe az időbe inkább több vékonyabbat adjunk rá, aztán szépen lehet leveszegetni ha melege van.Vasárnap nagyon hideg volt az én fülem is fázott,de ma enyhe idő van, a szél se fúj.

2011. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.itt fúj a szél,azért adtam rá a sapkát.a kabát pedig ilyen vékony,átmeneti,nem vastag.
2011. okt. 11. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsi az én lányom nem 2 éves hanem 5,de azért leírom,remélem nem baj!

Tegnap az oviba így küldtem le,autóval mentek:

Harisnya,hosszú ujjú póló,farmerruha,átmeneti kabát. Du. mondj a lányom,hogy az óvónéni üzeni,hogy mára küldjek egy nadrágot,és egy sapkát is kintre. Szerintem ez túlzás,de küldtem,ne piszkálja a gyereket! Remélem nem fogja magát szétizzadni,mert így könnyebben megfázik,:(

2011. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azért nem mindegy,hogy hol laktok.nálunk cseppet sem süt a nap,fúj a szél,hideg van.kabát nélkül én is megfagynék.a két éves fiamat reggel így vittem bölcsibe:harisnya,vékony melegítőnaci,rövid ujjú body,hosszú ujjú póló,átmeneti kabát,vastagabb sapi.és nem volt melege
2011. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Zokni, melegítőalsó, póló, melegitőfelső,mellény, vékony sapka. /2 éves fiam van/

A sapka pont ilyen időben kell, mert ilyenkor lehet a legjobban fülgyulladást kapni, nagyon csalóka ez az idő!

2011. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!