Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pöttyös a gyerek? Most volt...

Pöttyös a gyerek? Most volt beteg.

Figyelt kérdés

Múlthéten 39,6-os hője volt többször,3 napig szinte alig ment le a láza.Mellé hasmenése volt,napi 20x járt wc-re.

Tegnap kezdett pöttyösödni,mára pedig nagyon csúnya.Az arcán kivűl tele a teste.

Szerintetek lehet ez a betegség következménye?

Ügyeletre kell menni?Nálunk hétvégén nincs orvos, holnap lesz a rendes rendelésen,ahová egyébként is vinni kell.


2011. okt. 16. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy "3 napos láz" betegsége volt(3 napig lázas a baba és után kiütéses)Kisfiamnak már 2szer volt ilyen.

Mutasd meg dokinak ha nem is ma...!

2011. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3napig volt lázas, kb tegnap múlt el neki?

Ha igen akkor háromnapos lázon esett át, és annak egy lecsengése, hogy túrórudivá válnak a gyerekek.

2nap alatt az is elmúlik.

2011. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vidd el az ügyeletre,biztos segítenek. Esetleg bárányhimlő?

Mennyi idős?

2011. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 3 napos láz, és még több hasonló vírusos betegség van, aminek a lefolyása olyan, hogy a láz elmúltával kiütéses lesz a gyerek. Ez hamar elmúlik, esetleg kalciumot adhatsz neki. Nem kell ügyeletre menni vele, ha egyébként jól érzi magát.
2011. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk ilyen helyzetben. Felhívtam a doktornőt és azt mondta, nem kell vele csinálni semmit, ne kenjem semmivel, adjak neki fenistil cseppet meg kalciumot és el fog múlni. Így is lett. Talán 2 nap alatt múlt el. Pici piros pöttyök voltak, kézzel szinte nem is lehetett érezni, nem volt dudoros.
2011. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is csak csatlakozni tudok a 3 napos lázhoz. Mi is átestünk rajta, 39 fok és fölötte volt a láza 3 napig, bármit adtam, és a hűtőfürdő se vitte le, de amúgy játszott és semmi más baja nem volt. Majd a láz elmúlt és jöttek a pici piros pöttyök. Nekünk a doki is mondta hogy 4. 5. napon lehet hogy pöttyös lesz a gyerek.
2011. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálunk, pénteken kezdődött a láz, vasárnap estére bepöttyösödött, hétfőre rettenetes csúnya lett. Hétfő du. elvittem az orvoshoz aki azt mondta, hogy valami vírusfertőzés, maradjunk itthon a héten. Ma (kedden) viszont a pöttyökön kívül kutya baja. Azért kibekkeljük itthon ezt az 1 hetet.
2011. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!