Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, hogy egy bébiszitte...

Van olyan, hogy egy bébiszittert szinte csak akkor hívok, ha a gyerek beteg és otthon kéne legyen vele valaki?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék állandóra bébiszittert, nem is engedhetjük meg magunknak, de kellene, hogy én is dolgozzak (pénz), viszont nem tehetem meg, hogy minden hónapban min. 1 hetet betegszabin vagyok a gyerekkel.

Van erre megoldás? Kijön úgy is egy bébiszitter, hogy random alkalmakra kell?

Van erről valakinek tapasztalata?


2011. ápr. 19. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha találsz egy olyan lányt /fiút aki ilyen véletlenszerü alkalmakra is tud jönni akkor igen.


Tehát szerintem elsősorban annak lenne értelme hogy egy állandó ember van a kisgyerek mellett aki már ismeri ez neki is jó és neked is mert nem kell aggódnod és nem kell havonta mindig egy új embernek elmondani hogy mit hol talál.


van ilyen babysitter.

csak keresni kell, remélem megtalálod a megfelelőt.

2011. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de nem engedhetjük meg anyagilag az állandót és igazából nincs is szükség rá. Faramuci a helyzet... Arra gondoltam, hátha van olyan ügynökség, ahol mindig van megbízható, állandó munkaerő, tudjátok amolyan kiközvetítő....
2011. ápr. 19. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Állandó annyiból is jobb lenne,hogy tudja hogy hogy nyugtassa meg a gyereket,mert ugye betegen nem olyan mint máskor.És te leginkább akkor kérnéd a munkáját amikor beteg a gyerek.


Vagy egy diákot vagy egy nagymamakorú embert keresnék,aki ráér akármikor és jól jön neki néha az a pár ezres.

(én egyetemista vagyok,amig előző helyen laktam,rendszeresen vigyáztam a szomszéd gyerekére,cserébe ellátott főtt kajával amikor vizsgaidőszakban nem jutott időm ilyenre)


biztos akad jelentkező a környékeden

2011. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

első v.


én nem állandóra gondoltam hanem állandó embert nem havonta újat.

ezt írtam lehet félreértetted.

2011. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak megállapodás kérdése. Ha találsz valakit, elmondod, hogy neked ilyen alkalmakra kell csak, ez kb milyen gyakran fordul elő stb. Bár szerintem elég nehéz olyat találni, aki pont akkor ráér, mikor neked hirtelen kell.
2011. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! Mármint a nyugdíjas néni (ha bírja) vagy főleg az egyetemista. Korábban amikor még jobban ment a szekér, komolyan fontolgattam, hogy "kiadnánk" egy óvodapedagógus-tanoncnak az egyik szobánkat alkalmi gyerekfelügyeletért cserébe, de a férjem nem akart "idegenekkel" együttélni.
2011. ápr. 19. 11:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nem kell odaköltöztetni,bár nyugaton ez a szokás


de a havi pár napközbenre felesleges


hol laksz?


ha van a közelben egyetem akkor tegyél ki pár szórólapot hogy bébiszittert keresel havi pár alkalomra


akár 2-en is lehetnek és akkor az egyikük biztos hogy ráér


de ismerősök közözz is rákérdezhetsz,hátha valakinek az anyukája épp nem tud magával mit kezdeni és jól jönne neki az a kis pénz is (és igy akkor fix h megbizható is ha ismerősön keresztül)

2011. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem árt összeszokniuk, akkor mikor egészséges a gyerek. Betegen nem is biztos hogy tudod másra hagyni, mert sokkal nyűgösebb és téged akar. Legalább a betegség első 2-3 napján felelőtlenség olyanra hagyni aki nem ismeri igazán, és nem veszi észre ha esetleg gond van. Gondold ezt át még egyszer. Én biztos nem vállalnák beteg gyereket.
2011. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!