Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Családi napköziben, fizetős...

Családi napköziben, fizetős bölcsiben, oviban azokra a napokra is kell fizetni, amikor a gyerek beteg volt és hiányzott (Bp-en)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kell, mert 2 napra előre rendelik a kaját, tehát ha nem jelzel 2 nappal korábban, ami betegség esetén szinte lehetetlen, akkor 2 napot fizetni kell.
2011. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kell
2011. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kaját igen, de az ovi díját is fizetni kell? A kaját is egyébként úgy szokták sima oviban (meg fizetőset is tudok ilyet), hogy a hiányzás napjait következő hónapban jóváírják. Ezek szerint nem mindenhol.
2011. aug. 5. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert előre fizeted. És tök mindegy (nekik), hogy teszem azt 2 hétig nem megy a gyerek, mert beteg. A kajával nem tudom hogy van, ez lehet, hogy helye válogatja, én mostanában nézegettem interneten ezeket és volt, ahol azt írták a kaját visszafizetik hiányzás esetén.
2011. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rendes ovinál nálunk úgy van, hogy előző nap kell szólni, ha másnapra nem kérjük az ebédet. Tehát már elvileg pénteken kéne tudnod hogy hétfőn nem megy a gyerek, mert beteg lesz. Mivel vasárnap nem tudsz szólni, hacsak nem ismerősöd, bár szerintem akkor sem tuti, mert én úgy gondolom, hogy pénteken le kell adni a rendelést. Úgyhogy én úgy szoktam, hogyha netán hétfőn beteg, akkor miután megjártuk az orovost, akkor szólok, hogy nem megy a héten pl. Általában a héten. Így a hétfőt elveszítjük, de a kedd, sze, csüt, péntek megmarad. Mi előre fizetjük az ebédet, tehát mondjuk aug. ra 6-7-én pl. és ez az aug-i étekezés. De mondjuk 12-én beteg lesz a gyerek, akkor 12-ét elveszítjük, de a többi napot majd a követekező haviban jóváírják. Szept-re annyival kevesebbet kell. Nálunk így működik.

családi napköziben nem tudom hogyan működik. Az adott intézményben mondják meg konkrétan.

2011. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!