Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a kórházban maradok éjszaká...

Ha a kórházban maradok éjszakára a kisfiammal, akkor az hogyan szokott működni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 12:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mennyi idős a kisfiad, és hogy melyik kórházról van szó...
2011. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kórháztól is függ, de általában ülsz a kisszéken, és ott alszol. Van ahol megengedik, hogy a szülő bevigyen matracot. Mi a Jánosba voltunk utoljára, ott még enni is kaptunk:-)
2011. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Pécsiek vagyunk és mandulaműtétre megyünk a helyi klinikára.

Kisszéken egész éjszaka :-O ???

Otthoni matracot nem vihetek vajon?

2011. okt. 17. 13:03
 4/20 Niburta ***** válasza:

Kisfiam kruppos volt, többször voltam vele bent éjszakára is. (Budapest:Madarász utcai,Heim Pál,Bethesda kórház). Megalázó...Földön, széken aludtam mellette, a Madarászban az ágya alatt, mert nem volt hely széknek sem, annyi kiságy volt a kórteremben. Vigyél matracot vagy nyugágyat(kérdezd meg a kórházat, hogy mit vihetsz be). Tisztasági csomagról is gondoskodj.

Amikor jön a vizit a szülőket kiküldik és csak a gyerekek maradnak a kórteremben(nálam így volt mindig).

2011. okt. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Általában a "matracosdit" akkor engedik, ha hosszabb időre kell bent lenni, de ha viszel egy polifoamot pl. összecsukva, akkor azt szerintem észrevétlenül is kiteregetheted, ha már elaludt mindenki.

De pl. nálunk volt, hogy a férjem aludt bent egy éjszakát (én 8 hónapos voltam a másodikkal), és neki adtak egy összecsukható nyugágy félét.

Ez Budapesten volt a Bethesdában. Pécsről semmit nem tudok. Nem tudod előre megkérdezni?

első

2011. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
unokanővérem mind két gyereke (5 és 8 évesek)egyszerre került be a kórházba, de a gyerekeknek sem adtak külön ágyat, szegénykék egy ágyban aludtak éjszaka, az anyukának még széket sem adtak
2011. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Most volt műtétje a kisfiamnak, 3 és fél éves. 1 éjszakát kellett bent töltenie. Vele maradtam. Nálunk nincs semmi extra, megengedik, hogy bent maradjak, de gyakorlatilag semmi infrastruktúra, nem adtak ágyat, vagy ilyesmi. Állítólag matracot lehet kérni, meg ágyneműt, de mi pl háromágyas szobában voltunk, és annyi hely volt, hogy max 1 matrac fért volna el. Így mindhárman a gyerekünk ágyában aludtunk. Én magamank vittem egy melegítőalsót és egy polót alváshoz, fogkefét.
2011. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Hugom feküdt a pécsi Gyermekklinikán,és a szomszéd szobában volt egy anyuka a másfél évesével,elég messziről jöttek. A földön aludt pokrócokon, kaját nem kapott,zuhanyozni csak éjszakánként tudott... :S

2011. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"a pécsi Gyermekklinikán,és a szomszéd szobában volt egy anyuka a másfél évesével,elég messziről jöttek. A földön aludt pokrócokon, kaját nem kapott,zuhanyozni csak éjszakánként tudott... :S "


Ó jaj ! :-O

2011. okt. 17. 13:34
 10/20 anonim ***** válasza:

Csak a Madarászról tudok írni: tavaly télen voltam bent a fiammal 5 napot krupp miatt. 3000 Ft/éj-ért kétágyas szobában voltunk: két gyerek rácsos ágy+két ágy a szülőknek. Más ellátást nem kaptunk, csak az ágyat, és hogy egész nap ott lehettünk. Mivel közel lakunk, délután anyukám volt bent a fiammal, én meg addig hazamentem tusolni, pihenni, majd mikor a párom is végzett a munkával, együtt visszamentünk. A párom is ott volt este 8-9-ig, amíg a fiunk el nem aludt. A másik kisgyerek szülei is ugyanígy voltak, náluk pl. a anyuka este 8-kor hívta vissza apát, mert a kislány nem volt hajlandó, csak apával aludni. Ekkor voltak 13-14 hónaposak a gyerekek (a fiam és az a másik kislány is).

Még egy: a fiam infúziót kapott, mert alig evett, nem akart inni sem semmit. Járkálós infúzió volt, egy állványon, bazi hosszú csővel, a fiamat nem igazán zavarta, bár akkor még csak mászni tudott, meg kapaszkodva menni, de mintha otthon lettek volna a másik kislánnyal. Nekik szerintem egy élmény volt :o)) annak ellenére, hogy én végigidekeskedtem, és utáltam ott lenni, és haza akartam már jönni.

De voltak ott olyan szobák, ahol nem volt ágy a szülőnek. Nekünk egyből ezt adták, meg sem kérdezték, hogy akarunk e fizetni vagy nem.... :o/

2011. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!