Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a kórházban maradok éjszaká...

Ha a kórházban maradok éjszakára a kisfiammal, akkor az hogyan szokott működni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 12:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

off

szomorúan olvasom,hogy a XXI. században ilyen állapotok vannak.Így duplán örülök,hogy nemrég saját felelősségre hazajöttünk(esés miatt akarták a fiam bent tartani három napra.)

amúgy ott is láttam két Anyukát műanyag széken kuporogni a folyosón

2011. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%

Én is off!


Utolsó, és ha a gyereked agyvérzés miatt meghal, akkor is ilyen büszke volnál hogy hazahoztad? Valyon te is orvos vagy? Felismersz minden tünetet? Szerintem inkább csak vakmerő.

2011. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

utolsó

akkor te biztos orvos vagy,ha ilyen okos vagy.ha nem ismered a körülményeket,minek ugatsz bele?nem kérdeztelek.nem fogok itt neked magyarázkodni,de az orvos is azt sugallta,hogy menjünk haza.és ismerem az összes tünetet,mert felvilágosítottak róla meg megnéztem neten is.

de utálom az ilyen okoskodó vészmadarakat

2011. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
Tök mindegy milyen körülmények. Ha az orvos szerint nincs baja, akkor vállalja ő a felelősséget a döntéséért, és adja ki szabályosan a gyereket, ne sugalljon. Azt azért nem hiszem hogy te otthon pl szemfenék vizsgálatot tudsz csinálni a gyerekeden, hogy kizárd az agyi nyomásfokozódás tényét. Persze te tudod, a te döntésed, de én azt hiszem emberi hangnemben írtam neked, ami visszafelé is elvárható.
2011. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
voltunk szemfenék vizsgálaton okostojás és negatív lett.sajna nem tudtam normális hangnemben írni,mert látod,nem ismered a körülményeket,és mégis beleokoskodtál,ami eléggé felbosszantott.úgy állítottál be felelőtlennek,hogy nem is ismersz,azt sem tudod,hogy mi történt.egyébként meg a protokoll írja elő,hogy három napig bent kell tartani,de a mi esetünkben felesleges lett volna.be se kellett volna vinni,csak én aggódtam túl a dolgot.azt nem értem,hogy miért nem kérdezel,és utána okoskodsz?
2011. okt. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azért a stílusod te is átgondolhatnád. Nem vagyok okostojás, csak sajnos láttam már gyereket intenzíven, és meghalni is hasonló esetben. Nem mindíg egyértelműek a tünetek, és néha viharos gyorsasággal alakul ki életveszélyes állapot. Örülök hogy a te gyereked jól van. De mint írtam ha semmi tünete a gyereknek, és az orvos szerint is ok, akkor engedje ki hivatalosan. Ha a gyerek nem hány, nem veszítette el az eszméletét, mozgása jól koordinált, és nem zavart a tudatállapota,szemfenékvizsgálat és röntgen negatív, akkor semmilyen protokoll nem írja elő hogy bent tartsák. Ha ezek bármelyike fennáll akkor viszont nem engedheti haza felelősségteljes orvos. Én itt részemről befejeztem, mert szerinted te úgyis tökéletesen csináltad, és nem vagy hajlandó belegondolni a dologba. Szerencsétek volt.
2011. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

na ide figyelj.ki vagy te,hogy engem kioktass?

és természetesen mindent jól csináltam,különben be sem vittem volna az ügyeletre.a gyerekem nem hányt,nem veszítette el az eszméletét,azonnal felsírt,még csak púpja se lett.lehet,hogy be sem ütötte a fejét.

az orvos meg nem fog haza engedni a saját felelősségére akkor sem,ha minden negatív,mert nem vállalja a felelősséget,és neki előírás.én dramatizáltam túl a dolgot azzal,hogy bevittem,csak megijedtem,mert a sírás miatt nem vett levegőt.

örülök,hogy tele van a világ olyan kis okos szuperanyukkal,mint te.és ezzel én is lezártnak tekintem a témát.nekem nincs lelkiismeret furdalásom,ha gondosan jártam el,ha nem azt tettem volna,akkor be se vittem volna.csak első gyerekem,nagyon féltem,és hajlamos vagyok nagy ügyet csinálni kis dologból is.azt meg hogy te ismeretlenül,látatlanban,a körülményeket nem ismerve kioktass engem,kikérem magamnak

2011. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%

Fogd már fel hogy nincs olyan hogy nem engedi haza. Én orvos vagyok, és anyuka is. Az én gyerekem is ütötte már be a fejét. Vittem baleseti ügyeletre, de mivel nem állt fenn egyike sem a gyanús tüneteknek, a megfelelő vizsgálatok után hazaengedték, hivatalosan. (Mielőtt kikadnál, nem, nem ismerős orvos, mert nyaralás közben történt a baleset, és senkinek gőze sem volt, hogy én is orvos vagyok)


Nem veled van a baj, hanem az ottani orvossal, aki rád akarja hárítani a felelősséget. Az csak jó hogy bevitted. Nem ezzel van a baj.


Mindegy, meddő dolog erről írni neked, de hidd el, engem teljesen letaglózott, mikor egy szülő hazavitte a mászókáról leesett gyerekét saját felelősségre, aztán hajnalban a mentő hozta be a gyereket, mert kómába esett. Két nap múlva elveszítettük. Ezek után, nem tudok szó nélkül elmenni a "hazaviszem saját felelősségre" dolgok mellett.

2011. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

örülök neki,te ilyen gondos szülő vagy.én felfogom,amit írsz,és tudom,hogy ha a mászókáról esett volna le,és lett volna gyanus tünet,akkor én sem jöttem volna haza.egyébként már az első írásod után is tudtam,hogy orvos vagy.

a fiam álló helyzetből esett hátra.csak tájékoztatásként írom le.

és mint írtam,lezárom a témát

2011. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 putyinjano válasza:
Mostanában... Madarász utcai kórház, 9.000 Ft\éjszaka. Reggel nyolcig kell fizetni minden nap. Ezért jár egy ágy, valamint (nevezzük) élelmezésnek. A szobában csak mi vagyunk. Szépséghiba, hogy a lehetőség véges, 2 ilyen szobájuk van és csak addig "kibérelhető", amíg egy komolyabb eset nem érkezik. Szeretném megjegyezni, hogy ez nem a kórház hibája, s..rból várat építeni nagyon-nagyon nehéz.
2016. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!