Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vesztek egyel nagyobb méretű...

Vesztek egyel nagyobb méretű télicipőt a gyereknek, hogy belemenjen a harisnya+vastag zokni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,én már eleve így veszem meg neki,a boltban plusz zoknit viszek,amit ott adok rá! Hiába vettem neki bundás téli csizmát,szimpla harisnyával teljesen átfagyott a kis lábacskája!
2011. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És olyankor, ha plusz egy vastag zoknit adsz a lábára, akkor szerinted kell is egyel nagyobb cipő, mint amekkora egyébként kellene?
2011. okt. 17. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mindig vastag zoknit adsz rá,akkor szerintem kell a + szám,hogy kényelmes legyen neki. Legalábbis én megvenném.
2011. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, mindenképp egy számot rászámolok, hogy ne szorítsa, ha harisnya és vastag zokni van rajta - szóval a nyári-őszi cipője 23-as volt, a téli viszont 24-es
2011. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én 22 hós lányom nyári cipői 22-esek voltak. Külön őszi cipőt nem vettem, hanem meleg bakancsot, az már 24-es. Annyit fog nőni a lába, és hamarosan vastag zokni is kell bele, a 23-as kicsi lett volna.
2011. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fotucsok ***** válasza:
A most 25-ös lábára 26-os bakancsot vettem, de én nem adok a harisnyára még vastag zoknit is, mert olyan jó bundabélésesek,hogy tavaly sem volt semmi probléma. De az biztos, hogy ha te adsz rá vastag zoknit, arra nagyon kell vigyázni, hogy nehogy szoros legyen a cipő, ,mert akkor elszorítja a vérkeringést és még jobban fázik mint ha nem lenne rajta semmi. Inkább kicsit nagyobb legyen, a levegő szigetel a legjobban.
2011. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

A 22-es cipőt nehezen tudtuk a lábára erőszakolni a harisnyával és zoknival, plusz alig lehetett bezárni rajta a tépőzárat. A 23-as viszont olyan nagynak tűnik rajta... A lába egyébként 22-es.

Várom még a további válaszokat!

2011. okt. 17. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is plusz 1 számmal nagyobbat veszek. Írod, hogy alig fér bele a lába a kisebbe. Tehát magyarán nagyon kevés ideig tudná használni, ha egyáltalán tudná, mert nyilván ha szorítja, akkor te sem szívesen adod rá. Tehát egyértelmű, hogy a nagyobbat vedd.
2011. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!