Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lábfej nélküli harisnya- fiúkra?

Lábfej nélküli harisnya- fiúkra?

Figyelt kérdés
Az óvónénink javasolt ilyet. Eddig rendes harisnyát adtam a fiamra, de a teremben meleg van, kint meg hideg. Így mindig rajta hagytam. Azt mondta ez a fajta egyszerűbb egy zoknival. Levenni reggel, felhúzni kimenetelkor és lehúzni újra bentre. Használtok ilyet?
2011. okt. 21. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Én épp ma figyeltem meg az ovis kisfiúkat (nekem két lányom van, és ők bent szoknyába vannak, kintre meg szoknya le, és rá a meleg nadrág), szóval ők ugyanígy vannak, csak a harisnyára egy rövid nadrágot vesznek bentre.


A lábfej nélküli harisnya szerintem jó (nekünk is van), de leginkább csak arra, hogy nem kell annyit mosni, többször fel tudja venni, csak a zoknit kell cserélni (mert ott izzad be a lába). Felvétel szempontjából szerintem nem sokkal egyszerűbb, a lányom akkor vette fel egyedül, amikor már a rendes harisnyát is fel tudta venni...

2011. okt. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon praktikus, mert nem kell minden nap mosni, mint a harisnyát. Én a térdzoknit szeretem a fiamon télen.
2011. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most esett le a tantusz, hogy óvónéni öltözteti. Igen, akkor érdemes, mert picivel gyorsabb feladni, mint egy harisnyát...

első

2011. okt. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a harisnya sokkal lányosabb (nem a mintájára gondolok, hanem mint ruhadarab), mint a cicanadrág vagy jéregalsó. Van egyszínű fekete, kék, szürke, ha nem teljesen testhez simuló, nyugodtan elmegy benti gatyónak és kintre is megvan a nadrágalávaló. Amúgy valóban praktikusabb és kényelmesebb a harisnyánál. Rendszerint rugalmasabb is. Bár nekem lányom van, én vettem neki egy rajat cicanadrágot és az a benti nacija, kintre meg csak rá kell húzni a farmert és kész.
2011. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiamnak tavaly vettem először jégeralsót és szerintem idén már csak azt fogok.

Valóban praktikusabb, mint a harisnya, ráadásul sokkal strapabíróbb is! A fiamnak még a legdrágább harisnyái is kilyukadtak a lábujján vagy a térdén :(

Ja és a legjobb, hogy legalább 100% pamut!

2011. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak nincs is sima harisnyája, kizárólag lábfej nélküli. Ráadásul tök jópofák!:)
2011. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak van ilyen és olyan harisnyája is. Általában lábfej nélkülit adok rá, mert ha arról van szó, egyedül is felveszi. Igaz, legtöbbször fordítva, de ennél ugye az nem olyan mérvadó, mint a rendes harisnyánál.
2011. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is van lábfej nélküli harisnyája,tényleg jó mert többször is feltudja venni csak a zoknit kell cserélni.De hiába lábfej nélküli nem szoktuk levenni az oviba, hanem rövid nadrágot veszünk rá, így tud a legkönyebben felöltözni az udvarra mennek, nálunk a csoportban sok kisfiú van rövid nadrágba és harisnyában odabent.
2011. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,mi szinte csak ilyet használunka kisfiamnak,egy db lábfejes harisnyája van csaj neki:)
2011. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!